Sıralama seçin
18 SSY22 - Turuncu Ekoseli Kız Çocuk Tül Elbise SSY22 - Turuncu Ekoseli Kız Çocuk Tül Elbise (1)
18 SSY22 - Sarı Ekoseli Kız Çocuk Tül Elbise SSY22 - Sarı Ekoseli Kız Çocuk Tül Elbise (1)
50 ss23 - Sarı Balerin Tütü Kız Çocuk Elbise ss23 - Sarı Balerin Tütü Kız Çocuk Elbise (1)
50 ss23 - Mavi Balerin Kız Çocuk Tütü Elbise ss23 - Mavi Balerin Kız Çocuk Tütü Elbise (1)
50 ss23 - Beyaz Balerin Tütü Kız Çocuk Elbise ss23 - Beyaz Balerin Tütü Kız Çocuk Elbise (1)
36 ss23 - Lila Cam Organze Parlak Kız Çocuk Elbise ss23 - Lila Cam Organze Parlak Kız Çocuk Elbise (1)
36 SSY22 - Neon Turuncu Cam Organze Parlak Kız Çocuk Elbise SSY22 - Neon Turuncu Cam Organze Parlak Kız Çocuk Elbise (1)
36 SSY22 - Beyaz Kuğu Cam Organze Parlak Kız Çocuk Elbise SSY22 - Beyaz Kuğu Cam Organze Parlak Kız Çocuk Elbise (1)
Toplam 354 ürün görüntüleniyor.

Kız Çocuk Kıyafetleri

Little Honey Bunnies, kız çocuk giyim kategorisindeki birbirinden tarz ve zevkli kız çocuk kıyafetleri ile anne ve babaların, kayıtsız kalamayacağı birbirinden özel tasarımları sizlerle buluşturuyor. Bu kıyafet seçenekleri arasından, hem bebekler hem de erkek ve kız çocuk için ayrı ayrı yaş gruplarına göre koleksiyonları tercih etme fırsatını yakalıyorsunuz.

 

Bebek ve Çocuk Kıyafetlerini Neden Dikkatle Seçmelisiniz?

Edindiğimiz pek çok üründe bazı kriterleri baz alarak tercihlerde bulunmamız gerekir. Ancak çocuk söz konusu olduğunda bu kriterler çok daha önemli bir hal almaktadır. Henüz dünyayla tanışmış bir bebeğin, alışmaya çalışan bir çocuğun gıdasından, uykusundan tutun da yaşam alanına kadar her şeyin iyi bir kalitede olması gerekmektedir. Kullanılan malzemeler, oyuncaklar, oda seçimi, odasında kullanılacak olan eşyalar gibi gün boyu üzerinde taşıyacakları kıyafetlerin de kaliteli malzemeler ve sağlıklı kumaşlarla üretilmiş olmasına dikkat edilmelidir.

 

Kıyafetler bir yetişkin için ne denli önemli ise çocuklar için de bir o kadar, hatta daha fazla önemlidir. Bir yetişkin gün boyu üzerinde taşıdığı kıyafetin rahat ve konforlu bir kullanımı olsun istiyorsa, sağlıklı hammaddelerle üretilmiş olanı tercih ediyorsa bu kriter çocuklar, bebekler için bir kat daha önem taşımaktadır. Alerjik tepkimelere çok hazır oldukları bu dönemde, kıyafet seçimleri ve kıyafetlerde aranan, kumaş kalitesi, rahatlığı gibi önemli unsurlar devreye girer.

 

Bebek ve Çocuk Kıyafetleri Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Söz konusu bebekler ve çocuklar olunca kıyafet seçimleri önem taşımaktadır. Bebeklerin hassas ciltleri için en doğru tercihlerde bulunmak önemli bir kriter oluşturmaktadır. Bebeğinizin cinsiyetine göre tercih edeceğiniz kıyafetlerde ilk dikkat edilmesi gereken husus, kıyafetlerin üretimi sırasında kullanılan kumaşın ne denli sağlıklı olduğudur. Alerjik bir durum sergilemeye hazır olan bebekler kadar, çocuklar da vücutlarında alerjik bir tepkimeye sebep olacak dokulardan kaçınmalıdır. Bu sebeple seçtiğiniz kıyafetlerin %100 pamuk olmasına özen göstermelisiniz.

 

%100 pamuk ile üretilmiş kıyafetler çocuğunuzun vücudunda alerjik bir durumu engelleyeceği gibi, terlemesine ya da üşümesine engel olacağından, vücut ısı dengesini koruyan ürünlerdir. Pamuk kullanımı, minikler için konforlu, sağlıklı bir kullanım imkânı sunarken sizin de gönül rahatlığı ile kullanmanızı sağlayacaktır. Kumaş türünüzden sonra elbette kıyafetlerin renklendirilmesinde kullanılan maddelerin, boyaların kanserojen niteliğinden uzak malzemeler olmasını, kıyafet üretiminde kullanılan her bir parçanın, sağlıklı ve organik temelli olmasını sağlayacak tercihlerde bulunmalısınız.

 

Pullu, boncuklu ya da kolay kopmaya müsait düğmelerle süslenmiş kıyafetlerden de belli bir yaşa kadar uzak durmalısınız. Çünkü bu aksesuarlarla tasarlanmış kıyafetler bebeğinizin ya da çocuğunuzun ilgisini çekecek, onu çıkarmaya çalışacaktır. Belki de kendiliğinden düşecek ve bebeğinizin, küçük yaş çocuğunuzun merakla kurcalamasına sebep olacaktır.  Bu tarz kıyafetler özellikle belli bir dönemi kapsayan, bebeklerin her şeyi ağız yolu ile tanıdığı dönemler için riskli ürünlerdir bu kıyafetler. Bu sebeple olabildiğince bu aksesuarlardan uzak, sade tasarlanmış kıyafetler tercih etmelisiniz.

 

Sağlıklı bir kullanım, anne ve babaların iç rahatlığı için gerekli olan bu kriterleri sağladıktan sonra, şık ya da salaş ve rahat tarz kıyafetlerde, bebeğinizin yaşıyla orantılı olarak tercihlerinizi huzurla ve zevkle tercih edebilirsiniz. Little Honey Bunnies, kız bebek, kız çocuk, erkek bebek ve erkek çocuk olmak üzere bebeğinizin cinsiyetine göre belirlenmiş kıyafetlerle arayışlarınız için doğru seçenekler sunmaktadır. Artık büyümeye adım atan ve tarz kıyafetler isteyen5 yaş üstü kız çocuklarınız için zevkle ve gönül rahatlığı ile tercih edeceğiniz 7 yaş elbiseler ve 8 yaş elbiselerle, birbirinden tarz kıyafet koleksiyonu, anne ve babaların heyecanlı ve sevgi dolu alışverişlerine yol arkadaşı olmaktadır.

 

Little Honey Bunnies'te Elbise Modelleri Hangi Yaş Aralığına Hitap Etmektedir?

Kız çocukları erkek çocuklarına nazaran çok daha afili, kendisini gösteren ve hayalini yansıtacak tarzları benimserler. Onlar adeta küçük birer moda ikonudur. Her yaşında kız çocukları için kıyafetler oldukça önemlidir. Küçük kız çocukları da kendi tarzlarında, zevkli kıyafetler isterler, konforlu kullanıma sahip ürünleri seçmekse anne ve babalara kalır. Little Honey Bunnies’ta çocuk elbiseleri modelleri ile çocuklar zevkli tasarımları üzerlerinde taşırken anne ve babalar sağlıklı kıyafetleri tercih etmenin rahatlığını yaşayacaktır.

 

Little Honey Bunnies’te bulabileceğiniz kız çocuk kıyafetleri içerisinde pek çok seçeneğe ulaşacağınız gibi bebek, çocuk olmak üzere 7–8, 9-10 yaşa değin kız çocuklarınız için zevkli ve tarz tasarımlar bulmanız mümkün. 0 4 yaş grubu, 8-10 yaş grubu gibi kıyafetlerle doğduğu andan itibaren giydirebileceğiz kıyafetlere ulaşmanız mümkün.

 

Kız Çocuk Kıyafet Koleksiyonları İçerisinde Hangi Ürünler Mevcut?

Little Honey Bunnies’te güvenle ve zevkle tercih edebileceğiniz pek çok kıyafet seçeneği, rahatlığından vazgeçilmeyen eşofmanlardır. Kız çocuk eşofman takımları, özellikle rahatlığı ve cıvıl cıvıl renkleri ile tercih edebileceğiniz kıyafetler arasındadır. Kumaş detayı ile her mevsim giyilebilir olan bu kıyafetler oldukça rahat tasarımlardır. Benetton yeşili jogger eşofman altı bu kategoride rahatlıkla tercih edbileceğiniz bir modeli oluşturmaktadır. Tarzıyla, kalitesiyle, farklı renklerle tasarlanan bu eşofman altlarını, 1 yaş bebekleriniz ve 8 yaş kızlarınız için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

 

Kız çocukları üzerinde oldukça tarz duran gömlekler de en çok tercih edilen ve Little Honye'de bulabileceğiniz zevkli tasarımlardan biridir. 12- 18 aylık bebeklerden 4-5 yaş kız çocuklarına kadar tercih edebileceğiniz, kız çocuk gömlek seçeneklerinde tarzıyla dikkat çeken, kelebek düğmeleri  ile tasarlanmış gömlekler dikkat çekicidir. Kız çocuk keten gömlek etek takımı, fuşya ve yeşil renklerle tasarlanmış, viskon ve keten kumaşlarının rahatlığı ile üretilmiş,  zevkle giyecekleri modellerdir. Pantolon kıyafetler tercih eden anne babalar ve çocuklar, kız pantolon giyim kategorisine bakabiliriler. Little Honey'de tercih edebileceğiniz tarz pantolonlardan, lacivert bol paça pantolon 2 yaş ve 7 yaş aralığında tüm çocuklar için zevkli bir koleksiyon parçasını temsil etmektedir. Bahar geçişlerinde tercih edebileceğiniz, çiçek desenli elbise, kız çocuk yağmurluk, kız tişört, kız çocuk gömlek etek takımı gibi, sayısız elbise tasarımları ile minik hanımlara tarz kıyafetleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Elbise Kategorisinde Hangi Ürünler Mevcut?

Pantolon, eşofman, etek derken kız çocuklarına en çok yakışan elbise kategorisindeki kıyafetler de görülmeye değer niteliktedir. Kız çocuk giyim kategorisinde en çok tercih edilen parçalardan biri olarak ilgi gören kız çocuk elbiseleri modelleri de hayli dikkat çekicidir. Bu koleksiyonda yer alan ve 1 ila 3 yaş aralığındaki kız çocuklarınız için tercih edebileceğiniz, birbiriden tarz ve şık elbise modelleri yer almaktadır. Rengiyle, rahat kullanımıyla, kız çocuklarının zevkle giyeceği Volan detaylı ve fisto kumaştan tasarlanmış olan, adıyla uyumlu Masal uzun kol elbise bu yaş aralığı kız çocuklarınız için tercih edebileceğiniz bir elbisedir. Yine aynı yaş grubu için tasarlanmış olan, Somon kız çocuk elbise, Beyaz kanatlı kız çocuk elbise ve Sarıkanatlı kız çocuk elbise koleksiyonu zevkle tercihedilecek parçalardan biridir. Bu elbiselerin sırtındaki kanat detayı, etek kısmında kullanılan tütü, elbisenin üst kısmı ve tütü içinde pamuk astar terihi, çocuklarınızın zevkle giyinmesini, sizlerin de gönül rahatlığı ile tercih etmenizi sağlıyor.

 

Puantiye detaylı elbise, 9-10 yaş grubu olarak, kız çocuklarının zevkle giyeceği bir model. Dantel detaylı elbise de yine 4-5 yaştan 9-10 yaşa kadar tercih edebileceğiniz bir diğer elbise seçeneğidir. Daha minik kızlarımıza özgü tasarlanmış olan 9-12 aya kadar tercih edebileceğiniz kız çocuk elbiseleri içerisinde yer alan ve yine tek parçadan oluşan Dantel yaka kiraz elbise, ikili takım kız çocuk elbise modelleri içerisinde sayabileceğimiz Pembe papatya tüllü ve papatya çantalı elbise, Sarı pötikare desenli çantalı elbise, Kırmızı puantiyeli pembe elbise, sarı çiçek detaylı elbise gibi, pek çok elbise modelleri, minik hanımları olduğundan tatlı göstermeye yetecek bir parça olarak karşınıza çıkmaktadır.

 

Kız Çocuk Yazlık ve Kışlık Kıyafet Kategorisinde Bulabileceğiniz Kıyafet Seçenekleri Nelerdir?

Little Honey Bunnies’te her mevsime uygun kıyafetler bulmanız mümkün. Kız çocuk kışlık kıyafet kategorisinde tek parça ürünler tercih edebileceğiniz gibi, ikili takımlardan da tercihlerde bulunabilirsiniz. İkili kız çocuk takım kıyafetlerden, kışın giymeye en uygun olan ve çocuklarınız için tercih edebileceğiniz en rahat model, kız çocuk tayt koleksiyonudur. Unicorn işlemeli kaşkorse fitilli pembe sweatshirt ve tayt ikili takım seçeneği, little işlemeli kaşkorse, papatya işlemeli kaşkorse ikili takmlar, kaşkorsenin sıcak sarışı ve canlı renklerin birleşimiyle kız çocuklarınız için zevkle tercih edeceğiniz özel tasarımlardır.

 

Kışlık kıyafetler içerisinde tercih edebileceğiniz bir diğer model ise Kalın fitilli kadife ikili takım koleksiyonudur. 7-8 yaş kız çocukları için de tercih edebileceğiniz bu tarz ve sıcak kıyafette, sarı, açık kahve, pembe ve kiremit rengi olmak üzere farklı renk tercihlerinde bulunabilirsiniz. Kız çocuk yazlık kıyafet koleksiyonu olarak minik kızlarınıza giydirebileceğiniz ikili takımlar içerisinde, kız çocuk tişört ve etek tercihinizi 2-3 yaş aralığından 6- 7 yaş aralığına kadar seçebilirsiniz. Yine ikili setler içerisinde yer alan Mor çiçekli ikili set, rengi ile ince ipli askıları ve kumaş kalitesi ile yaz aylarında çıtı pıtı halleriyle kız çocuklarınıza zevkle giydirebileceğiniz bir tasarım olarak karşınıza çıkmaktadır. Pantolon ve tişört olarak iki parçadan oluşan bu model kız çocuklarının oldukça ilgisini çekecek bir modeldir.

 

Şapkasıyla çıtı pıtı bir hanımefendilere özel pembe fiyonk elbise, çılgın 3 yaş ve 7 yaş grubuna seslenen ve farklı renklerini de tercih edebileceğiniz Papatya bluz ve mor tül etekler, gömleklerinde kırmızı, mor ve sarı renkleri tercih edebileceğiniz gömlek şort takımları, mayolar, şapkalar ve daha saymakla bitmeyecek her mevsim güvenle tercih edeceğiniz pek çok kıyafet sizleri beklemektedir. Çocuklarınız ve bebekleriniz için alışveriş yapmadan önce, onlar için güvenle tercih edebileceğiniz bu kıyafet seçeneklerinin hem tarz hem sağlıklı hem de uygun fiyat içeriğini mutlaka incelemelisiniz. Her yaş grubuna, cıvıl cıvıl renkleri ve tarz tasarımları ile birbirinden farklı seçenekler sunan Littlehoneybunnies.com'u kız çocuk giyim kategorisindeki ürünleri için ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.