Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Bebek Önlükleri

Var oldukları andan itibaren pek çok farkındalığı yaşamamızı sağlayan bebekler, bakımı özen isteyen, hayatımıza büyük bir anlam katan bireylerdir. Hayatınıza anlamlar yükleyen bebeklerin varlıkları kadar bakımları da özenli ve özellikli olmalıdır. Kıyafetleri, kullanılacak mama takımları, biberonları, şapkaları gibi ihtiyaçlarını bilinen ve kaliteli malzemelerle üreten adreslerden temin etmek gerekmektedir. Bu bağlamda, bebeğinizi büyütürken ihtiyacınız olan kıyafet, aksesuar ve tüm ihtiyaçlarınız için Little Honey bebek ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Bebek Bakımında Gerekli Olan Ürünler Nelerdir?

Bebeklerini büyütürken, türlü aşamaları kat eden her anne ve babanın ihtiyaç duyduğu ürünler vardır. Bunlar kız bebek kıyafetleri, bebek bezleri, hijyenik mendiller, bebek losyonları, ilk adım yürüteçleri, çantalar, biberonlar, mama tabak ve kaşıkları ve tabii ki uzun süre sizlere eşlik edecek olan bebek mama önlüğü ihtiyaçlarıdır. Anne adaylarının ya da henüz anne olmuş kadınların, bebeklerini büyütürken, ihtiyaç alışverişlerini tamamlarken, kıyafetler,  mama önlükleri, oyuncaklar gibi pek çok konu hakkında merak ettikleri noktalar vardır. Bu eşyalar arasında belki önemsiz gibi görünen parçalardan biri de mama önlükleridir. Kullanımı önemli bir ürün olan mama önlükleri hakkında anne ve anne adaylarının merak ettiği;  “Mama önlüğü nedir, ne için kullanılır? Kaç yaş aralığında kullanmak gerekir? İlk aylarda mama önlüğüne ihtiyaç duyulur mu, mama önlüğü hangi kumaşlardan tercih edilmeli?” gibi kimi sorular ve yanıtları, konu hakkında anneler ve anne adayları için bilgilendirici olacaktır.

Bebek Önlüğü Nedir, Niçin Kullanılır?

Bebek önlüğü ya da mama önlüğü, bebeklerin kıyafetlerini, yiyecek lekesi, herhangi bir sebeple ıslanma, kirlenme gibi durumlar karşısında koruyan cildini tahriş olmaktan sakınan aksesuarlardır. Bu önlükler sayesinde, bebeğinizin sık sık kıyafetini değiştirmek zorunda kalmazsınız. Ayrıca cildini ıslaklık, nem ya da gıda maddelerinin tahriş edici özelliklerinden korumuş olursunuz.

Bebek Önlüğü Ne Zaman Kullanılmaya Başlamalıdır?

Bebeğinize bakarken zamandan tasarruf ettiren, sık yıkamaktan kurtaran ve konfordan yana sizi ve bebeğinizi rahat ettiren, elzem araç gereçlerden biri olan mama önlükleri, sadece yemek sırasında kullanılmamaktadır. Bebeğin doğumundan birkaç zaman sonra, istemsizce ağız akmaları başlar, elle nesne tanımaya başladığında, başta elleri olmak üzere pek çok şeyi ağız yoluyla tanımaya çalışır ve bu aşamada fazlasıyla tükürük salgılarlar ve bu tükürük dışarı sızar. Bunun dışında, anne sütü aldığı süreçte, kusma gibi pek çok durum, bebeklerin yakalık olarak da adlandırılan önlükleri kullanmalarını gerekli kılmaktadır. Dolayısıyla bebeklerin ilk bir ayından itibaren mama önlükleri ya da farklı adıyla tercih edilen bebek yakalıklar, kullanılmaya başlanmalıdır.

Mama Önlüğü Kaç Yaşa Kadar Kullanılabilir?

Bebekler ve anneler için elzem ürünlerden olan yakalık ya da bebek önlükleri ayarlanabilen mama önlükleri tercih edilirse yaklaşık olarak 4 - 4,5 yaşa kadar kullanılabilir.

Bebek Önlüğü Hangi Kumaşlarla tasarlanmalıdır?

Bebeklerin cilt hassasiyetinden kaynaklı, onlara ait ürünlerin pek çoğunda olduğu gibi mama önlüklerinin üretiminde de pamuk kumaşlar en çok tercih edilenlerindendir. Bununla beraber kolay yıkanabilme ve leke tutmama özelliği ile silikon bebek önlük de sıklıkla tercih edilmektedir. Bebeğin cildine dost, yıkamaya elverişli kumaşlarla ya da malzemelerle üretilen mama önlükleri, annelerin tercih etmesi gereken mama önlüğü seçeneklerindendir.

Bebek Önlüğü Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Bebek önlüklerini seçerken, daha uzun vadede kullanabilmek adına, ayarlanabilir yaka özelliği olan önlükleri tercih etmelisiniz. Tercih ettiğiniz kumaşın bebeğin cildine zarar vermeyecek bir kumaş olmasına ve tabii ki kolay yıkanabilir olmasına dikkat etmelisiniz. Bebeğinizin gelişiminin belli aşamalarında, farklı mama önlüğü modellerini tercih edebilirsiniz.

Little Honey Bebek Mama Önlüğü Modelleri Nelerdir?

Litttle Honey bebek yakalık modelleri, kıyafetler, bebek önlük modelleri ile anne ve bebeklere en tarz ve kullanışlı seçenekleri sunmaktadır. Bu seçenekler arasında; pembe çiçekli ve sarı araba desenli mama önlükleri, uzun kollu mama önlüğü, yakalı ya da kollu mama önlüğü, yıkanabilir ve ayarlanabilir yaka detaylı mama önlükleri, desenli, beyaz çiçekli önlük, yuvarlak ya da yıldız modelli mama önlükleri, mavi ya da gri renklerde fisto yakalı mama önlükleri, Little Honey’de bulabileceğiniz mama önlüğü ve yakalık modellerindendir.

Siz de bebeğiniz için gerekli olan mama önlüğü ve yakalık seçenekleri için Little Honey’nin ürün kategorisinde yer alan modellerini değerlendirebilirsiniz.

Little Honey Mama Önlüğü Fiyatları Nedir?

Little Honey, çocuklara dair, ayakkabı, kıyafet, aksesuar mama önlüğü gibi pek çok ürünü, sizlerle buluşturmaktadır. Little Honey Bunnies, hem kaliteli ürün hem de uygun fiyat seçenekleri ile içinizin rahat edeceği ürünleri temin edebilme imkânını sizlere sunmaktadır. Little Honey Bunnies, özellikle bebek önlük fiyatları olarak oldukça makul fiyatlandırmalarla satış gerçekleştirmektedir. Little Honey, 30TL’den 150TL’ye kadar pek çok ürünü sizlere sunmaktadır.

Siz de uygun fiyatlarla temin edebileceğiniz kaliteli mama önlükleri ve yakalıklar için Little Honey’nin ürün kataloğunu değerlendirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.