Sıralama seçin
43 Tracc - Sarı Papatya Tül Çiçekli Simli Gümüş Kraliçe Doğum Günü Tacı Yaş Seçiniz. Tracc - Sarı Papatya Tül Çiçekli Simli Gümüş Kraliçe Doğum Günü Tacı Yaş Seçiniz. (1)
50 ss23 - Sarı Balerin Tütü Kız Çocuk Elbise ss23 - Sarı Balerin Tütü Kız Çocuk Elbise (1)
50 ss23 - Mavi Balerin Kız Çocuk Tütü Elbise ss23 - Mavi Balerin Kız Çocuk Tütü Elbise (1)
50 ss23 - Beyaz Balerin Tütü Kız Çocuk Elbise ss23 - Beyaz Balerin Tütü Kız Çocuk Elbise (1)
33 Tracc - One 1 Yaş Lila Kraliçe Taç Tracc - One 1 Yaş Lila Kraliçe Taç (1)
36 FW22 - Kırmızı Cam Organze Kız Çocuk Elbise FW22 - Kırmızı Cam Organze Kız Çocuk Elbise (1)
33 Tracc - One 1 Yaş Pembe Kraliçe Taç
33 Tracc - One 1 Yaş Mavi Kraliçe Taç
67 Tracc - Simli Konili Lila Tül Çiçekli Kumaş Kaplamalı Doğum Günü Tacı Yaş Seçiniz. Tracc - Simli Konili Lila Tül Çiçekli Kumaş Kaplamalı Doğum Günü Tacı Yaş Seçiniz. (1)
Toplam 206 ürün görüntüleniyor.

Kız Çocuk Parti Malzemeleri

Doğduğu günden itibaren tüm ailesinin hayatına yeni bir renk katan bebeklerin sağlıkla büyüdüğüne tanıklık etmek, gerçekten olağanüstü bir süreçtir. Bu süreçte doğum günlerinin yeri ayrıdır. İlk yaşından itibaren bebek ve çocuklar için düzenlenen partiler hem çocukları mutlu etmeli hem de yetişkinlerin keyifli anlar geçirmelerini sağlamalıdır. Rengârenk doğum günü kıyafetleri, özenle süslenmiş bir ortam, çocuğunuza özel olarak tasarlanmış bir pasta ve daha nice detay; düzenleyeceğiniz partide yer alabilir. Söz konusu çocuklar ve bebekler olunca her kıyafetin ve kullanılacak her malzemenin sağlıklı ve kaliteli bir yapıda olması gerekir.


Doğum günü elbiseleri kaliteli bir kumaştan dikilmeli ve üzerinde kullanılan aksesuarlar rahatsız edici olmamalıdır. Mum, balon gibi malzemeler ise sadece yetişkinlerin gözetiminde olan ortamlarda kullanılmalı; bebek ve çocuklar bu tür parti eşyalarıyla yalnız başına bırakılmamalıdır. Her zaman güvenle kullanabileceğiniz parti malzemeleri için Little Honey Bunnies kalitesini tercih edebilirsiniz.

Kız Çocuk Doğum Günü Elbiseleri

Kız çocuk doğum günü kostümleri her zaman için daha çeşitli ve özel tasarımlara sahiptir. Tüllü etekler, pırıltılı bluzlar, rengârenk çoraplar; kız çocuklarının zengin hayal dünyasına hitap eder. 1 yaş doğum günü elbisesi olarak tek parça kıyafetlerin kullanımı her zaman daha avantajlı olur. 3 yaş doğum günü elbisesi ve diğer modellerde sunulan tek parça takımlar, özellikle rahat çıkarılıp giyilmesi yönüyle avantajlıdır. Aynı zamanda şıklık yönüyle de yetişkin kıyafetlerine taş çıkaracak türdendir.


Kız çocuk doğum günü elbisesinde tül kullanımı yaygındır. Etek kısmında ve kollarda yaygın olarak kullanılan tüller, oldukça hoş bir görüntü ortaya çıkarır. Kız çocuk parti elbisesi modellerinde kısa ve uzun kol seçenekleri de vardır. Kısa ve uzun kollu doğum günü elbisesi alternatifleri ile her mevsimde güzel bir parti yapma imkânı doğar. Doğum günü kostümleri renk alternatifleriyle de hem ebeveynlerin hem de çocukların zevkine hitap eder. Kızınız ya da oğlunuz, 1, 2 ve 3 yaş doğum günü elbiseleri ile sevdiği çizgi film karakterine ya da en sevdiği hayvana dönüşebilir.


Kız Çocuk Doğum Günü Kıyafetlerinde Göze Çarpan Detaylar

Kız çocuk doğum günü elbisesi çeşitlerinde pembe ve beyaz rengin hâkimiyeti yaygındır. Çocukların masum ve saf dünyasına yakışan beyaz ve pembeler, kız çocuklarınız için iyi bir seçenektir. Ürünlerde kullanılan kaliteli kumaş dokusu; kaşıntı gibi problemlere sebep olmaz. Beden seçimini doğru şekilde yaptığınız takdirde çocuğunuz bebek doğum günü elbiseleri içerisinde kendini her zaman rahat hisseder. Dilerseniz aynı anda farklı modelleri satın alarak çocuğunuzun üzerine bir şeyler döküldüğünde bir diğer elbisesini giydirebilirsiniz. İkiz bebekleriniz varsa ikisine de aynı ya da farklı bir model satın alabilirsiniz. İkiz bebek doğum günü kıyafetleri olarak özel olarak tasarlanan ürünler de tam bir uyum için ideal bir seçimdir.

Çizgi Film Karakterli Doğum Günü Kıyafetleri

Çocuklar, özellikle 3 yaşından sonra TV’de ve internette karşılarına çıkan karakterleri kendileri ile özdeşleştirir. Kız çocuklarının son zamanlardaki favorisi Elsa, Mucize Uğur Böceği, Unicorn gibi karakterlerdir. Unicorn bebek elbise sevimli renkleri ile dikkat çeker. Taç gibi farklı aksesuarlarla kullanılan bu elbiselerde, farklı beden alternatifleri vardır. Unicorn çocuk elbiseyi Unicorn temalı doğum günlerinde tercih edebilirsiniz. Böylece hem çocuğunuzun elbisesi hem de ortamda kullanılan her detay birbiriyle uyumlu olur. Kız çocuk Unicorn elbiselerde eteği uzun ya da kısa olacak şekilde tasarlanan farklı modeller vardır.

Birbirinden Sevimli Tütü Elbiseler

Bebek parti elbisesi seçiminde kızlar için genellikle tütüler ön plana çıkar. Balerinlerin giydiği elbiselerden ilham alınarak tasarlanan tütüler, zarif duruşlarıyla kız çocuklarına çok yakışır. Bebek doğum günü kıyafeti olarak tütü kullanmak isteyen ebeveynler, Little Honey Bunnies markasının birbirinden özel modelleri arasından seçim yapabilir. 1 yaş doğum günü kıyafetleri arasındaki yerini alan tütüler, farklı yaş gruplarında da kullanılabilir. 2 yaş doğum günü elbisesi olarak da markamızın birbirinden özel modellerini seçebilirsiniz. Aynı zamanda 4 yaş doğum günü elbisesi gibi tam çocukluğa geçiş dönemlerindeki kıyafet seçimlerinde de bu modeller tercih edilebilir. Artık kendi kıyafetine karar verebilen bebeğiniz, kendi zevkine göre tütü elbise seçimini yapabilir.

Kız Çocuk Doğum Günü Aksesuarları

2 yaş doğum günü elbisesi ya da diğer yaşlarda kullanılan elbiseleri çok güzel aksesuarlarla daha renkli hale getirebilirsiniz. Kız bebek doğum günü kıyafeti ile en sık kullanılan aksesuarlardan biri taçtır. Taçların üzerinde çeşitli figürler yer alır. Pasta, taç ve mum gibi figürlerin yer aldığı ürünler, tütü elbise bebek modellerinin şıklığını artırır. Taçların esneyebilen yapısı, çocuğunuzun kafasında ağrıya ya da acıya yol açmaz. Bebek doğum günü tacı çeşitli renklerde olabilir. Pembe, fıstık yeşili, mavi doğum günü kızı tacında en çok kullanılan renklerdendir.

Doğum Günü Partisi Malzemeleri

Bir yaş doğum günü elbisesi, uygun bir taç ve toka gibi aksesuar seçimlerinizi yaptıktan sonra sıra süsleme malzemelerine gelir. Bebek doğum günü partisi malzemeleri arasında duvar stickerları, balonlar, pasta süsleri ve mumlar yer alır. 1 yaş doğum günü kostümleri ve diğer yaşlarda kullanılan kıyafetler, parti malzemeleri ile uyumlu olacak şekilde seçilir. Bebek partisi malzemelerini çocuğunuz henüz dünyaya gelmeden düzenleyeceğiniz baby shower organizasyonlarında da kullanabilirsiniz.

Doğum Günü Balonları

1 yaş doğum günü partisi süslerini seçerken istediğiniz sayıda balon siparişi verebilirsiniz. Birbirinden renkli balonlar, çocuğunuzun dilediği gibi eğlenmesini sağlayacak bir ortam oluşturur. Renkli olan modelleri satın alabileceğiniz gibi üzeri yazılı olanları da tercih edebilirsiniz. 2 yaş balonu ve diğer yaş gruplarına hitap eden rakam şeklinde olan ürünler, ilgi çekici bir yapıya sahiptir. Ortamı renklendirmek için gökkuşağı balon seti de kullanılabilir. Gökkuşağının bütün renklerini önünüze seren bu ürünler, konseptin bir hayli profesyonel olmasını sağlar. Gökkuşağı makaron balon set de konseptinizi daha da hareketlendirecek bir üründür.

Doğum Günü Mumları

Melek kanatlı çocuk elbisesi ya da farklı bir modelle ortada salınan çocuğunuzun pastasını renkli mumlarla süsleyebilirsiniz. Balonlarda olduğu gibi mumlarda da yaşa göre seçim yapabilirsiniz. 2 yaş mum gibi alternatifler bebeğinizin yaşına özel bir görüntü ortaya çıkarır. 3 yaş mum gibi farklı seçeneklerin de olması sayesinde her yaşa uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Doğum Günü Pastası Malzemeleri

Kız çocuk tütü elbise, taç, renkli mumlar, balon derken her şeyin eksiksiz olmasını isteyen ebeveynler gelen konuklarını da unutmamalıdır. Özellikle minik konuklar için uygun sayıda doğum günü şapkası satın almalısınız. Hayvan figürlü doğum günü bayrakları, duvarda yer alan happy birth day yazıları, peçeteler ve masa örtüleri de almanız gerekenler arasındadır. Kelebekli bebek elbiseyi ve birçok farklı kıyafeti; süsleme malzemelerinde en geniş alternatifleri Little Honey Bunnies’te bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.