Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kız Çocuk Pijamaları

Kız çocuk pijama, takım halinde satılan ve uyku keyfini artıran bir üründür. Günlük kıyafetlerle ya da eşofman gibi ev giyim ürünleri ile uykuya dalmak, belirli bir seviyede rahatsızlık hissine sebep olur. Kız çocuk pijama takımı modellerinin herkesi kendine hayran bırakacak sevimli desenleri ve farklı tasarım alternatifleri vardır. Kız pijama takımında renk alternatifi de bir hayli çoktur. Böylece her yaş grubu, çocuk pijama takımı modelleri arasından kendi zevkine hitap eden bir seçimi kolayca yapar. Ürünlerde bulunan düğmelerde sivri köşeler ya da can acıtan kısımlar yer almaz. Aynı zamanda ürünlerin bel kısmında bulunan lastikler sıkma yapmaz. Böylece pijama takımı kız seçeneklerinin hangisini tercih ederseniz edin çocuğunuz için rahatlık sağlayabilirsiniz.

 

Kız Çocuk Pijama Modelleri

Kız çocukları için pijama takımlarında genellikle en canlı renklere rastlarsınız. Bu renkler tek başlarına kullanılır ya da çizgilerle, çiçeklerle, meyve ve hayvan figürleriyle süslenir. Kız çocukları için pijama seçenekleri arasında unisex modeller de vardır. Arabalı, roketli ve tilki detaylı tasarımlar erkek çocuklar tarafından da severek kullanılır. Kız çocuk düğmeli pijama takımı farklı kumaş seçenekleri ile karşınıza çıkan bir üründür. Saten ya da pamuklu kumaş alternatifleri arasından her güne özel farklı bir seçim yapılabilir. Kız çocuk düğmeli pijama çeşitleri gömlek yaka yapısına sahiptir. Bel lastiği çocuğunuzun rahat etmesi için gereken konforu sağlar. Pembe, kırmızı, mavi gibi çok sayıda renk seçeneğine sahip düğmeli modeller arasında yeni doğandan 7 yaşa kadar beden seçenekleri vardır.

 

Kız Çocuk Şortlu Pijama Takımları

Kız çocuk yazlık pijama alternatifleri arasında en sık tercih edilen şortlu takımlardır. Şort boyları uyku sırasında hareketi kısıtlamayacak bir yapıdadır. Kız çocuk şortlu pijama takımı çeşitlerinde; gül, papatya, avokado, tavşan gibi farklı desen seçenekleri vardır. Kız çocuk şortlu pijama gece terlemelerinin ve buna bağlı olarak ortaya çıkan hastalıkların önlenmesi noktasında da avantaj sağlar.

 

Şortlu modellerde tek parça olan ve belden bağlanan iki kanatlı alternatiflere bir göz atabilirsiniz. Kız çocuk yazlık pijama takımı seçenekleri arasında son derece popüler olan bu modeller rahatlığıyla da dikkat çeker. Kız çocuk tulum pijama; tek parça olması, rahat giyilip çıkarılması yönüyle ideal bir yapıdadır.

 

Kız Çocuk Saten Pijama Takımları

Saten, yumuşak dokusu ve parlak bir görünüm sunması nedeniyle pijamalarda sıklıkla tercih edilen bir kumaştır. Kız çocuk gömlek pijama modellerinde saten kumaşlı alternatiflere sıklıkla rastlamak mümkündür. Kız çocuk saten pijama modellerde de pamuklu tasarımlarda olduğu gibi farklı renk ve figür seçenekleri vardır. Canlılığını koruyan renkler sayesinde pijamanız, her zaman ilk günkü kalitesini sürdürmeye devam eder. Pembe ve farklı renk alternatiflerine sahip kız çocuk kısa kollu pijamalar ile yaz aylarını çocuğunuz için daha konforlu hale getirebilirsiniz.

 

Kız Çocuk Pijama Fiyatları

Little Honey Bunnies, ürünlerindeki avantajlı fiyat seçeneklerine cazip indirim fırsatlarını da dâhil ederek istediğiniz modele sahip olmanızı kolaylaştırır. Ekoseli kız çocuk pijama ve diğer modeller arasından hangisini tercih ederseniz edin her zaman kaliteli bir ürünle karşılaşırsınız. Yıpranmaya ve deformasyona karşı dayanıklı olan ürünlerde pamuklanma, renk solması gibi sorunlar ortaya çıkmaz. Bu noktada yıkama talimatlarına dikkat ederek daha uzun ömürlü bir kullanım avantajı yakalayabilirsiniz. Uygun fiyat avantajından yararlanarak farklı modelleri aynı anda satın aldığınız takdirde çocuğunuz her gece farklı bir pijama giyebilir. Siz de Littlehoneybunnies.com'a gelerek ürünlerin arasından çocuğunuzla beraber en güzel seçimleri yapabilir ve hemen siparişinizi verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.