Sıralama seçin
32 ss20P - Beyaz Tshirt Ve Pötikareli Tulum 2'li Takım ss20P - Beyaz Tshirt Ve Pötikareli Tulum 2'li Takım (1)
47 SUM211 - Yeşil Cepli Tulum SUM211 - Yeşil Cepli Tulum (1)
193,42 TL
101,75 TL
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Kız Çocuk Salopet Modelleri

Çocuk sahibi olmak dünyanın en güzel şeyi olmakla beraber, sorumluluk duygusunun da en yüksek olduğu durumlardandır. Artık yaşamından, güvenliğinden, yaşam kalitesinden sonsuza dek kendinizi sorumlu hissedeceğiniz, sizi olgunlaştırırken, güzel duyguları tadacağınız belki de en güzel dönüm noktalarındandır. Bundan sonra önemli olan, çocuğunun yaşam kalitesidir. Çocuğun kullandığı oyuncaklar, yiyecekler, eşyalar ve elbette kıyafetler, anne ve babaların özenle seçtiği, önem verdiği şeylerdir. Özellikle kıyafetlerde hassas bedenlerine değen kumaş, kullanılan boya, kesim detayı, kıyafet tarzı her biri anne ve babalar için önemlidir. Little Honey Bunnies, anne ve babaların bu hassasiyetlerine önem vererek ürettiği tarz kıyafetlerle ebeveynlerin güvenini kazanırken, çocukların da sağlıklı ve tarz kıyafetlerle buluşmasını sağlamaktadır. Özelikle kız çocukları için tasarlanmış kıyafet seçeneklerinden olan kız çocuk salopet koleksiyonu hem bebekleri hem anne ve babaları için harika birer tercih oluşturmaktadır.

 

Slopet kıyafetler her yaş için kullanımı rahat, tarz kıyafetlerdendir. Renk skalası, koleksiyon üzerinde uygulanan ve onu tarz yapan detaylar, rahat kullanıma olanak sağlayan tasarımı, salopetleri minik ya da yetişkin her hanımefendinin dolabının vazgeçilmezi kılmaktadır. Little Honey Bunnies, kız çocuk salopet modelleri, küçük hanımlar için aranılan kaliteyi, rahatlığı ve tarzı; kolay ödeme, uygun fiyatlar ve yüksek kalite ile anne ve babalara sunmaktadır.

 

Litte Honey Bunnies Slopet Modelleri Hangi Yaş Grubuna Hitap Etmektedir?

Kız salopet kıyafetler her yaşa hitap eden, vazgeçilmez kıyafetlerdir. Kız çocuk salopet tulum da bir çocuğun keyifle giymeye en uygun kıyafet seçeneğini oluşturmaktadır. Yeni doğmuş bebekleriniz için tercih edebileceğiniz salopetler gibi 2-3 yaş grubu kız çocuklarınızda da rahatlıkla salopet kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Yeni doğmuş kız bebekler için farklı renk seçenekleri ve romper adı ile sizlere sunulan salopet koleksiyonları içerisinden, gri romper, Beyaz romper seçeneklerini 0-3 ay, 3-6, 6-9, 9-12 ve 12-18 aylık bebekleriniz için rahatlıkla seçebilirsiniz.

 

Kimi salopetlerde başlangıç olarak yeni doğan bebekler baz alınmakla beraber, kimi salopetlerde en küçük yaş aralığı 3- 6 ay aralığı, en büyük yaş aralığı ise 12-18 ay olarak sunulmaktadır. Krem çiçek desenli romper modeli bu yaş aralığı kız çocukları için iyi bir tercihtir oluşturmaktadır. %95'i pamuk olan bu ürün, pamuk oranının yoğunluğu sayesinde de bebekler için gayet konforlu bir kullanım sağlarken anne ve babaların da güvenle tercih etmelerini sağlamaktadır. Yine 12-18 aya kadar bebekleriniz için tercih edebileceğiniz Pembe tül detaylı papatya romper modeli, saç bandı aksesuarı, pamuk kumaşı ile sağlıklı ve zevkli kullanıma elverişli bir seçenektir.

 

Yeni doğan bebek döneminden 12 aya kadar tercih edebileceğiniz bir diğer salopet ise işlemeli kiremit salopetlerdir. Bu model, bacak iç kısımlarında bulunan ve kolay açılan çıt çıtlar sayesinde anne ve babalar için de avantajlı bir kulanım sağlamaktadır. 6-9 ay ya da 9-12 aydan itibaren tercih edip bebeğinizin büyüme aralığını takip ederek, 2-3 yaşa kadar bedenlerini bulabileceğiniz modeller de mevcuttur. Bu modeller içerisinde, geniş yakası ile dikkat çeken geniş yaka romperler, saç bandı aksesuarı ve pamuk kumaşın sağlıklı dokusu ile leopar desenli tulumlar da dikkat çeken ve anne ve babaların tercih edeceği modellerdendir.

 

Salopetlerde Hangi Renkleri Tercih Etmelisiniz?

Her kıyafet tarzı, tasarımı kadar kumaş dokusu ve rengiyle de kendini daha belirgin kılacaktır. Salopetlerde de tıpkı diğer kıyafetlerde olduğu gibi kumaşı ve modeli gösteren, çocukların canlı hayatlarına daha bir canlılık katan renkler tercih edilmelidir. Mavi, yeşil, sarı, turuncu gibi bebeklerin içlerini yansıtan cıvıl cıvıl renkler, bebeğinizi daha canlı ve pozitif bir görünüme kavuşturacaktır. Little Honey Bunnies'de özellikle romperlarda sarı, mavi, yeşil, beyaz gibi pek çok canlı rengi kullanmayı tercih etmektedir.

 

Mint yeşili düğme detaylı salopetler gibi baharın simgesi lila rengin canlılığı, sarı çiçek detayları, turuncu zemin üzerinde çiçek tasarımı, pembe rengin çarpıcılığı gibi pek çok rengi ve pek çok deseni bulabileceğiniz, salopet koleksiyonuyla sizde cıvıl cıvıl renkleri, hayatlarının en güzel dönemlerinde bebeklerinizle bütünleştirebilirsiniz.

 

Little Honey’de Tercih Edebileceğiniz Slopet Modelleri Nelerdir?

Pek çok modelle sizleri karşılayan Little Honey Bunies'te, bebeğinizin yaşına uygun, farklı tasarımlar ve farklı renk detayları ile sunulan salopetler, hem bebekleriniz hem de sizler için en rahat kullanım imkânını sunmaktadır. Pembe ya da yeşil gibi farklı renklerle tercih edebileceğiniz, fırfır detaylı salopetler, kolay açılır özelliği ile konforlu bir kullanım imkânı sağlayan işlemeli kiremit salopet tulum modelleri gibi pek çok seçeneğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Cıvıl cıvıl renkleri farklı desenleri ile daha pek çok model Little Honey Bunnies’te sizleri beklemektedir. Mint yeşili düğme detaylı salopet, 3-6 aydan itibaren 2 yaşına kadar tercih edebileceğiniz kız çocuk şortlu salopet modelleri gibi farklı seçeneklerle beklentilerinize karşılık gelen pek çok ürünü kolaylıkla edinebilirsiniz.

 

Muz detayı ile farklı bir tasarımı sunan ve 2-3 yaşa kadar tercih edebileceğiniz muzlu tulum modeli oldukça sık tercih edilmektedir. Fiyonk detayı, tamamlayıcı aksesuarı ile beyaz tulum ve fiyonk detaylı şapka takımı gibi saymakla bitmeyecek salopet modelleri bebeklerin küçük moda dünyasına farklı bir tarz yansıtmaktadır. Little Honey Bunnies'te kolay ödeme seçenekleri, dünyanın her yerine ulaştırabilme gücü ile kaliteli tasarımları sizlere ve minik hanımefendilere ulaştırmaktadır. Siz de küçük hanımlara özel, kalite ile üretilmiş tarz kıyafetleri incelemek istiyorsanız mutlaka Kız çocuk salopet koleksiyonuna göz gezdirmelisiniz.

Kız Çocuk Tulumları

Anne ve babaların şüphesiz en değerli varlıkları her şeyden önce çocuklarıdır. Çocukların kaliteli bir yaşam sürmesi, sürdürdüğü yaşam içerisinde, temel ihtiyaçlardan tutun da lüks kavramlara değin tüm detayları düşünmek, “en iyisi” olgusuyla teminlerde bulunmak anne ve babaların en doğal davranışıdır. Önem ve hassasiyet gösterilmesi gereken bebek ve çocukluk dönemlerinden itibaren anne ve babalar, çocuklarının yediği, içtiği, oynadığı, soluduğu havanın ve gün boyu üzerlerinde taşıdıkları kıyafetlerin, sağlıklarını tehdit etmeyecek nitelikte olması için çabalamaktadır. Bu çabanın en önemli ağı ise kıyafetlerdir. Özellikle alerjik bir yapıya hazır olan tazecik bedenleri için çocuk kıyafetlerinde hassasiyet göstermek gerekmektedir.

 

Erkek ve kız çocuklarının, en hassas dönemlerinden itibaren, gıda ve kıyafette en kaliteli ve sağlıklı tercihlerde bulunmak anne ve babalar için önemli bir ayrıntıdır. Dolayısıyla, anne ve babaların tercihi, alışverişte güvenli ve nitelikli markalardan yana tercihlerde bulunmaktır. Little Honey Bunnies, erkek çocuk ve kız çocuk kıyafetlerinde tarz ve kaliteli içeriklerle tüm anne ve babalara kalite ve güvenli alış verişler sunarken, çocuklar için kaliteli ve tarz kıyafetlerin en zevkli kıyafetlerin adresi olarak belirmektedir. Kız çocuğuna sahip anne ve babaların kayıtsız kalamayacağı aksesuarlar, elbiseler, ceketler, gömlekler, pantolonlar, hem şirin hem tarz kız çocuklar için tulum koleksiyonları Little Honey Bunnies'te sağlıklı ve güvenli bir alışveriş için sizleri beklemektedir. Özellikle tercih edilen tulum kıyafetlerse görülmeye değer niteliktedir.

 

Kız tulum kıyafetleri, rahatlığı ve farklı renkleri ile en rahat en tarz kıyafetlerden birini oluşturmaktadır. Kolay giydirilebilir olması, rahat hareket edebilme imkânı, tarz tasarımları ile kız için tulum anne ve babaların da en sık tercih ettiği kıyafetlerdendir. Little Honey Bunnies'te bulabileceğiniz, farklı çizgilerle tasarlanmış, çeşitli renk seçenekleri ile kız çocuk tulum modelleri güvenle tercih edebileceğiniz bir koleksiyon oluşturmaktadır.

 

Kız Çocuk Tulum Modelleri Nasıl Olmalı?

Çocuk kıyafetlerinde aranılan başlıca özellik, elbette sağlığa zarar vermeyen, organik malzemeler kullanılarak üretilmiş olmasıdır. Bununla beraber, kullanım sırasındaki rahatlığı da önemli bir faktördür. Her yaş grubunun giydiği, en rahat kıyafetlerden biri de tulumlardır. Küçük yaş grupları için özenle tasarlanan rahatlığı ile ön planda olan tulumların, ilk etapta kumaşının sağlıklı içeriklere sahip olması gerekmektedir. Bununla beraber kesim ve tasarımının, kullanım sırasındaki konforu olumsuz yönde etkilememesi, rahat hareket imkânı sağlaması gerekmektedir. Bebeklerinizin rahat kullanacağı, çocuklarınızın zevkle giyeceği, hem ebeveyne hem de miniklere konforlu bir kullanım sağlayan kız çocuklar için tulum modelleri Little Honey Bunnies ile sizleri beklemektedir.

 

Little Honey Bunnies'te Bebekler İçin Tercih Edebileceğiniz Tulum Modelleri Nelerdir?

Pek çok kız çocuk kıyafetleri gibi tulum modelleri kız çocuk kıyafetleri arasında her yaş grubu için rahatlığıyla, tarzıyla en çok tercih edilen, kıyafetlerdendir. Little Honey Bunnies'te birbirinden farklı yaş gruplarına, birbirinden farklı renklerle çeşit çeşit kız tulum modelleri bebekler için olabildiğince rahat tasarlanmıştır. Küçük yaş grupları için tercih edebileceğiniz romper tulumlar, 2 yaş grubuna kadar tercih edebileceğiniz mavi tavşan tulum modelleri, fırfır detaylı, dantel detaylı tulum modelleri tercih edebileceğiniz tulum kıyafetler arasında yer almaktadır.

 

Yeşil gömlek tamamlayıcısı ile birlikte satışa sunulan açık kahverengi tulum modeli de kız çocuk bahçıvan tulum modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden biridir. Serin havalarda giyinmeye uygun fırfırlı uzun kol tulum modelleri, kış aylarında üşümemeleri için en ideal tercih olan kaşkorse tulum modelleri gibi sayılabilecek pek çok tulum modeli ile Little Honey Bunnies sizleri beklemektedir. Peme romper modelinde olduğu gibi kimi tulumlarda tamamlayıcı aksesuarlarla satışa sunulan, Dantel detaylı tulumlarda olduğu gibi şapka tasarımları ile tamamlanan kız çocuk tulum modelleri, özellikle 0 ile 24 ay arasındaki bebekler için en çok tercih edilen kıyafet koleksiyonlarındandır. Şardonlu tulum modelleri, kaşkorse, pamuk, keten gibi pek çok kumaşla tasarlanmış bu koleksiyon anne ve babaların güvenle tercih edeceği modellerdendir.

 

Little Honye Bunnies’te Hangi Renk Tulumlar Mevcut?

Little Honey Bunnies'te hemen her renk tulumlar bulmanı mümkün. 2 yaş grubuna kadar çocuklarınız için tercih edebileceğiniz cepli tulumlarda, krem, yeşil, sarı gibi renkleri tercih edebilme imkânınız bulunmaktadır. Sarı ya da mavi desenli romperler, mint yeşili, kız çocuk pembe tulum seçenekleri içerisinde ise en çok tercih edilen pudra pembesi, mavi ya da kahverengi gibi pek çok renk tulum kıyafetleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

 

Çocuk Kategorisinde Yer Alan Tulum Modelleri Kaç Yaş Aralığına Hitap Etmektedir?

Little Honey Bunnies'te her yaş grubu için tulum kıyafetler bulmanız mümkün. Özellikle aylık bebeklik dönemine yönelik, birbirinden farklı seçeneklerle bebeğiniz için hem sağlıklı hem tarz tulumları bulmanız mümkün. 2 -3 yaşa kadar tercih edebileceğiniz, gömlek tulum şeklinde satışa sunulan ikili takımlar, 9 -12 ay aralığı minik kızlarınız için tercih edebileceğiniz dantel detaylı tulumlar, şardonlu kiraz detaylı tulumlarda olduğu gibi yine 2- 3 yaşa kadar tercih edebileceğiniz tulumlar mevcuttur. Little Honey Bunnies, 3 -4 yaşa kadar tercihte bulunabileceğiniz tulum koleksiyonlarının yanında, farklı renklerini de tercih edebileceğiniz, fitilli, düğme detaylı kız çocuk bahçıvan tulumlarda 6 -7 yaş grubuna kadar kız çocuk tulum seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Little Honey Bunnies, tulum kategorisindeki modelleri ile çocuklarınıza güvenle giydirebileceğiniz zevkli ve kaliteli tercihlerinize, kalite ve rahatlığı ile eşlik etmektedir.

 

Litte Honney Bunnies Tulum Koleksiyonu Fiyatları Nedir?

Pek çok yaş grubuna hitap eden ve farklı desenleri, farklı renklerle bütünleştiren, en iyi kumaşların tasarımına eşlik ettiği en güzel kız çocuk tulumları fiyat olarak da kalitesi kadar dikkat çekici niteliktedir. 0 yaş grubundan 7- 8 yaş grubuna değin kız çocuklarınız için en güzel modelleri güvenle temin edeceğiniz marka, kız çocuk tulum fiyatları ile bütçenize dost bir seviye ile satışlarını gerçekleştirmektedir. Siz de en değerli varlıklarınıza en tarz kıyafetleri, uygun fiyatlarla temin etmek istiyorsanız Littlehonneybunnies.com'u mutlaka ziyaret etmelisiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.