Sıralama seçin
207,19 TL
145,03 TL
207,19 TL
145,03 TL
224,47 TL
157,13 TL
207,19 TL
145,03 TL
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Kız Çocuk Salopet Modelleri

Çocuk sahibi olmak dünyanın en güzel şeyi olmakla beraber, sorumluluk duygusunun da en yüksek olduğu durumlardandır. Artık yaşamından, güvenliğinden, yaşam kalitesinden sonsuza dek kendinizi sorumlu hissedeceğiniz, sizi olgunlaştırırken, güzel duyguları tadacağınız belki de en güzel dönüm noktalarındandır. Bundan sonra önemli olan, çocuğunun yaşam kalitesidir. Çocuğun kullandığı oyuncaklar, yiyecekler, eşyalar ve elbette kıyafetler, anne ve babaların özenle seçtiği, önem verdiği şeylerdir. Özellikle kıyafetlerde hassas bedenlerine değen kumaş, kullanılan boya, kesim detayı, kıyafet tarzı her biri anne ve babalar için önemlidir. Little Honey Bunnies, anne ve babaların bu hassasiyetlerine önem vererek ürettiği tarz kıyafetlerle ebeveynlerin güvenini kazanırken, çocukların da sağlıklı ve tarz kıyafetlerle buluşmasını sağlamaktadır. Özelikle kız çocukları için tasarlanmış kıyafet seçeneklerinden olan kız çocuk salopet koleksiyonu hem bebekleri hem anne ve babaları için harika birer tercih oluşturmaktadır.

 

Slopet kıyafetler her yaş için kullanımı rahat, tarz kıyafetlerdendir. Renk skalası, koleksiyon üzerinde uygulanan ve onu tarz yapan detaylar, rahat kullanıma olanak sağlayan tasarımı, salopetleri minik ya da yetişkin her hanımefendinin dolabının vazgeçilmezi kılmaktadır. Little Honey Bunnies, kız çocuk salopet modelleri, küçük hanımlar için aranılan kaliteyi, rahatlığı ve tarzı; kolay ödeme, uygun fiyatlar ve yüksek kalite ile anne ve babalara sunmaktadır.

 

Litte Honey Bunnies Slopet Modelleri Hangi Yaş Grubuna Hitap Etmektedir?

Kız salopet kıyafetler her yaşa hitap eden, vazgeçilmez kıyafetlerdir. Kız çocuk salopet tulum da bir çocuğun keyifle giymeye en uygun kıyafet seçeneğini oluşturmaktadır. Yeni doğmuş bebekleriniz için tercih edebileceğiniz salopetler gibi 2-3 yaş grubu kız çocuklarınızda da rahatlıkla salopet kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Yeni doğmuş kız bebekler için farklı renk seçenekleri ve romper adı ile sizlere sunulan salopet koleksiyonları içerisinden, gri romper, Beyaz romper seçeneklerini 0-3 ay, 3-6, 6-9, 9-12 ve 12-18 aylık bebekleriniz için rahatlıkla seçebilirsiniz.

 

Kimi salopetlerde başlangıç olarak yeni doğan bebekler baz alınmakla beraber, kimi salopetlerde en küçük yaş aralığı 3- 6 ay aralığı, en büyük yaş aralığı ise 12-18 ay olarak sunulmaktadır. Krem çiçek desenli romper modeli bu yaş aralığı kız çocukları için iyi bir tercihtir oluşturmaktadır. %95'i pamuk olan bu ürün, pamuk oranının yoğunluğu sayesinde de bebekler için gayet konforlu bir kullanım sağlarken anne ve babaların da güvenle tercih etmelerini sağlamaktadır. Yine 12-18 aya kadar bebekleriniz için tercih edebileceğiniz Pembe tül detaylı papatya romper modeli, saç bandı aksesuarı, pamuk kumaşı ile sağlıklı ve zevkli kullanıma elverişli bir seçenektir.

 

Yeni doğan bebek döneminden 12 aya kadar tercih edebileceğiniz bir diğer salopet ise işlemeli kiremit salopetlerdir. Bu model, bacak iç kısımlarında bulunan ve kolay açılan çıt çıtlar sayesinde anne ve babalar için de avantajlı bir kulanım sağlamaktadır. 6-9 ay ya da 9-12 aydan itibaren tercih edip bebeğinizin büyüme aralığını takip ederek, 2-3 yaşa kadar bedenlerini bulabileceğiniz modeller de mevcuttur. Bu modeller içerisinde, geniş yakası ile dikkat çeken geniş yaka romperler, saç bandı aksesuarı ve pamuk kumaşın sağlıklı dokusu ile leopar desenli tulumlar da dikkat çeken ve anne ve babaların tercih edeceği modellerdendir.

 

Salopetlerde Hangi Renkleri Tercih Etmelisiniz?

Her kıyafet tarzı, tasarımı kadar kumaş dokusu ve rengiyle de kendini daha belirgin kılacaktır. Salopetlerde de tıpkı diğer kıyafetlerde olduğu gibi kumaşı ve modeli gösteren, çocukların canlı hayatlarına daha bir canlılık katan renkler tercih edilmelidir. Mavi, yeşil, sarı, turuncu gibi bebeklerin içlerini yansıtan cıvıl cıvıl renkler, bebeğinizi daha canlı ve pozitif bir görünüme kavuşturacaktır. Littlehoneybunnies.com'da özellikle romperlarda sarı, mavi, yeşil, beyaz gibi pek çok canlı rengi kullanmayı tercih etmektedir.

 

Mint yeşili düğme detaylı salopetler gibi baharın simgesi lila rengin canlılığı, sarı çiçek detayları, turuncu zemin üzerinde çiçek tasarımı, pembe rengin çarpıcılığı gibi pek çok rengi ve pek çok deseni bulabileceğiniz, salopet koleksiyonuyla sizde cıvıl cıvıl renkleri, hayatlarının en güzel dönemlerinde bebeklerinizle bütünleştirebilirsiniz.

 

Little Honey’de Tercih Edebileceğiniz Slopet Modelleri Nelerdir?

Pek çok modelle sizleri karşılayan Little Honey Bunies'te, bebeğinizin yaşına uygun, farklı tasarımlar ve farklı renk detayları ile sunulan salopetler, hem bebekleriniz hem de sizler için en rahat kullanım imkânını sunmaktadır. Pembe ya da yeşil gibi farklı renklerle tercih edebileceğiniz, fırfır detaylı salopetler, kolay açılır özelliği ile konforlu bir kullanım imkânı sağlayan işlemeli kiremit salopet tulum modelleri gibi pek çok seçeneğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Cıvıl cıvıl renkleri farklı desenleri ile daha pek çok model Little Honey Bunnies’te sizleri beklemektedir. Mint yeşili düğme detaylı salopet, 3-6 aydan itibaren 2 yaşına kadar tercih edebileceğiniz kız çocuk şortlu salopet modelleri gibi farklı seçeneklerle beklentilerinize karşılık gelen pek çok ürünü kolaylıkla edinebilirsiniz.

 

Muz detayı ile farklı bir tasarımı sunan ve 2-3 yaşa kadar tercih edebileceğiniz muzlu tulum modeli oldukça sık tercih edilmektedir. Fiyonk detayı, tamamlayıcı aksesuarı ile beyaz tulum ve fiyonk detaylı şapka takımı gibi saymakla bitmeyecek salopet modelleri bebeklerin küçük moda dünyasına farklı bir tarz yansıtmaktadır. Little Honey Bunnies'te kolay ödeme seçenekleri, dünyanın her yerine ulaştırabilme gücü ile kaliteli tasarımları sizlere ve minik hanımefendilere ulaştırmaktadır. Siz de küçük hanımlara özel, kalite ile üretilmiş tarz kıyafetleri incelemek istiyorsanız mutlaka Kız çocuk salopet koleksiyonuna göz gezdirmelisiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.