Garanti ve İade Koşulları

GARANTİ KOŞULLARI


Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

GARANTİ KAPSAMINDA ÜRÜN DEĞİŞİM & İADE KOŞULLARI


Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden yedi (7) gün içerisinde sayfamızda yer alan “Online Destek” bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen üründe yer alan deformasyon vb. durumlar müşterinin kullanımından ötürü oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılamaz.

 

GARANTİ KAPSAMI HARİCİ ÜRÜN DEĞİŞİM & İADE KOŞULLARI

 

Sitemizde yer alan Satış Sözleşmemizde ayrıntılı bir şekilde ilgili koşullar ve izlenmesi gereken adımlar yer almaktadır. Satış sözleşmemizi incelemek için linke tıklayınız.

 

https://www.littlehoneybunnies.com/satis-sozlesmesi

 

Ayrıca miniklerimizin hijyeni açısından akseuar ve mayo ürünlerinde de iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

 

Kargo paketi hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden SATICI – LİTTLE HONEY BUNNİES sorumlu değildir.

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.