Sıralama seçin
699,90 TL
449,90 TL
699,90 TL
449,90 TL
60 SS212 - Kırmızı Kiraz Desenli Elbise Ve Çanta 2'li Set
45 SSY22 - Limon Nakışlı Sarı Pötikare Elbise ve Çanta 2'li Set SSY22 - Limon Nakışlı Sarı Pötikare Elbise ve Çanta 2'li Set (1)
61 SUM21 - Çilek Desenli Pamuk Elbise
57 SUM21 - Sarı Çiçek Desenli Elbise Ve Şapka 2'li Set
32 ss20P - Beyaz Tshirt Ve Pötikareli Tulum 2'li Takım ss20P - Beyaz Tshirt Ve Pötikareli Tulum 2'li Takım (1)
66 FWT22 - Ananas Pembe Elbise Ve Çanta 2'li Set
44 ss20P - Sarı Tshirt Ve Tütü Etek 2'li Takım ss20P - Sarı Tshirt Ve Tütü Etek 2'li Takım (1)
Toplam 71 ürün görüntüleniyor.

Kız Çocuk İkili Takım Kıyafetleri

Birbirine uyumlu parçalardan oluşan ve çocuğunuzun şık görünmesini sağlayan kız çocuk takım çeşitleri pratik ve ekonomik ürünler oldukları için anne ve babaların kızları için sıklıkla tercih ettikleri kıyafetler. Kız çocuk ikili takım modelleri alt ve üst iki parçadan meydana geldiği gibi tulum ve zıbınların da yer aldığı çok parçalı takımlar biçiminde de karşımıza çıkabiliyor. Kız çocuk ve kız bebekler için dizayn edilen bu takımların ayrıca kız çocuk elbise takım modelleri de bulunuyor.

 

Yaz aylarında kullanılan kız çocuk yazlık takım modellerinin alt parçaları etek, şort, tayt ve pantolonlardan oluşuyor. Kışlık takımlarda da yine etek ve pantolonlar ile taytlı modeller var. Kız çocuk alt üst takım çeşitlerinin üst parçaları tişört, sweat ve gömlekleri barındırıyor. Bu üst parçaların kolları genellikle kısa kol, askılı ve kolsuz oluyor. Fakat kız çocukları için yapılan üst parça tasarımlarının kolları ve yakaları erkek çocuklarına yönelik tasarımlardan farklı olarak yoğun detaylar içeriyor. Kız çocuk takım elbise modellerinde ise elbiselerin yanında şapka, çorap, kemer ve saç bandı gibi aksesuarlar da mevcut.

 

Kız çocuk ve kız bebek takımlarında renkler oldukça canlı, yer yer ise pastel tonlar kullanılıyor. Dantel, pile, fiyonk ve kurdele detayları kız çocuk takımlarının vazgeçilmezleri. Kız çocuk takım modellerinde desenlerde ise çiçekler, pötikareler, puantiyeler, kalp figürleri ile meyve ve hayvan figürleri ağırlıklı biçimde kullanılıyor. Ayrıca bu takımlarda düz modelleri, baskılı ve çizgili çeşitleri de bulmak mümkün.

 

Kız Çocuk Alt Üst Takım Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bebek ve çocuk alt üst takımları öncelikle birbiri ile ahenk yaratan parçalardan oluştukları için annelerin çocukları için ilk tercihi oluyor. Şık ve bütünlüklü bir estetiğe imza atmanızı sağlayan bu takımlar özellikle kız çocuklarının çok sevdiği ürünler. Tek seferde birçok parçayı içerdiği için ekonomik bir seçim olan iki ve daha çok parçadan oluşan bu ürünler mevsimlik seçilmeli.

 

Yaz aylarında kız çocuk crop takım, kız çocuk etek bluz takım ve kız çocuk şortlu takım ile kız çocuk tişört takım modellerini tercih etmeniz ideal. Yılın soğuk dönemlerinde ise kız çocuk sweatshirt takım ve kız çocuk pantolon takım çeşitleri arasından kızınıza yakışacak modellere bakabilirsiniz. Geçiş dönemleri olan bahar aylarında ise anneler kızları için kız çocuk tayt takım modellerini tercih edebilirler.

 

Kız bebek ve çocuklarınıza giydireceğiniz tüm kıyafetler gibi takımların da mutlaka sağlıklı materyallerden üretilmiş olmasına dikkat etmeniz gerekir. Nefes alan pamuklu kumaşlar ile keten gibi doğal malzemelerden yapılan takımları almaya özen gösterin. Ayrıca kolay temizlenen takımlar işinizi kolaylaştıracak ve bebeğinizin sağlıklı olmasına katkı sunacaktır. En şık, en sağlıklı ve en kullanışlı kız çocuk ikili takım modellerini sahip olmak için Little Honey Bunnies’in takımlarına mutlaka göz atmayı da unutmayın.

 

Little Honey Bunnies Kız Çocuk İkili Takım Modelleri

Annelerin güzel kızları için seçeceği en kaliteli kız çocuk takım modelleri Little Honey Bunnies’de sizleri bekliyor. Little Honey Bunnies’in 0 – 12 ay kız bebeklerinize özel olarak tasarladığı kız çocuk elbise takım çeşitleri arasında askılı, kısa kollu ve kolsuz modeller var. Rengarenk desenleri ve canlı renkleri ile çocuğunuzun üzerinde hep görmek isteyeceğiniz elbise takımlarından başka kız çocuk şortlu takım ve kız çocuk etekli takım modellerini de bebeğiniz için seçebilirsiniz. Tüm bu takımlar bir yaş ve üzeri kız bebeklerinize uygun çeşitleri ile sitemizde mevcut. Bir yaş ve üzeri kız çocukları için eşofman takımı ve kız çocuk pantolon takım çeşitleri ile rahat kız çocuk tayt takım modelleri de Little Honey Bunnies’de. Aynı zamanda her yaştan kız çocuklarınız için mayo takımlarını da Littlehoneybunnies.com’dan edinebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.