Sıralama seçin
53 SUM21 - Ayçiçek Detaylı Çiçekli Mayo SUM21 - Ayçiçek Detaylı Çiçekli Mayo (1)
52 SUM211 - Çiçekli Fırfır Detaylı Beyaz Mayo SUM211 - Çiçekli Fırfır Detaylı Beyaz Mayo (1)
20 SUM21 - Karpuz Desenli Bikini SUM21 - Karpuz Desenli Bikini (1)
254,53 TL
203,60 TL
61 SUM21 - Turuncu Çiçek Desenli Mayo Ve Şapka 2'li Set
26 SS212 - Pembe Fırfırlı Kurdele Detaylı Mayo SS212 - Pembe Fırfırlı Kurdele Detaylı Mayo (1)
34 99999 - Deniz Kızı Fırfırlı Mayo
60 SUM21 - Kırmızı Çiçek Desenli Mayo Ve Şapka 2'li Set
35 SUM211 - Pembe Karpuz Mayo SUM211 - Pembe Karpuz Mayo (1)
234,16 TL
152,68 TL
66 SS212 - Mavi Ekose Detaylı FırFır Mayo Ve Şapka
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Kız Bebek Mayo Çeşitleri

Çocukların hayatlarının ilk iki yılı bebeklik dönemi olarak adlandırılır. 0 ila 2 yaş arası bebekler fiziksel olarak çok hassas oldukları için tüm eşyaları özenle seçilmelidir. Bebek eşyaları arasında en çok yer tutanları bebek kıyafetleri olmaktadır. Bebek kıyafetlerinde atlet, çamaşır, zıbın ve kız bebek tulum ile kız bebek pijama takımları doğrudan bebeğin tenine değen ürünler oldukları için ayrı bir hassasiyet gösterilerek tercih edilmelidir. Erkek ve kız bebek mayo çeşitleri de bebek cildiyle aracısız temas ettikleri için seçilirken özen gösterilmesi gereken bebek kıyafetleri arasında yer alırlar.

Kız Bebek Mayo ve Kız Bebek Bikini Takımları Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bebeğiniz için mayo tercihi yaparken öncelikli olarak bebeğin cinsiyeti devreye girer. Erkek bebek mayo için şortlu ve slip olmak üzere iki çeşit alt mayo ile karşılaşırsınız. Kız bebeklerde ise diğer tüm bebek kıyafetlerinde olduğu gibi mayolarda da seçeneğiniz erkek bebeklerinkinden fazladır. Kız bebekler şortlu alt ve üst takımlardan oluşan bikiniler ile slip alt ve üst parçalı takımların yanında etekli modelleri de bulmanız mümkündür. Ayrıca tüm gövdeyi saran kız bebek mayo çeşitlerini de bebeğiniz için tercih edebilirsiniz.


İki yaşını doldurmamış kız bebeğinize mayo satın almadan önce bebeğin omuz ve bel bölgelerinin ölçüleri başta olmak üzere ölçü almanız işinizi kolaylaştıracaktır. Böylece bebeğinize ne bol ve üzerinden çıkan bir mayo ne de içinde rahat edemeyeceği dar bir mayo alarak yanlış bir tercih yapmamış olursunuz.


Bebek mayosu seçiminde ölçülerin yanında model ve renk de önemlidir. Bebeğinize en çok yakışacak rengi belirledikten sonra modeli belirleyin. Bebeğiniz çok hareketli ise su içindeyken ve sahil ile havuz kenarlarında oynarken ellerinin takılmayacağı, ayrıntısı az mayo ve bikinileri alabilirsiniz. Ayrıca mayoların bebeğin tenini güneşten korumak ve suya girip çıktığında çabuk kuruyarak rahat etmesini sağlama işlevlerinin olması gerektiğini de unutmayın. Bu doğrultuda mayo ve bikinilerin kumaşlarının yapısına ve kalitesine dikkat edin.

Kız Bebeğiniz İçin Mayo Mu Bikini Mi Almalısınız?

Kız bebekler için bikini ve mayo olmak üzere iki temel ayrımı bulunan deniz ve havuz kıyafetleri mevcuttur. Mayo ya da bikini seçimi yaparken estetik kaygıları ön plana almak yanlış olacaktır. Bu ürünlerin özelliklerini düşünmek hangisini tercih etmeniz gerektiğini belirlemeniz açısından elzemdir. Mayolar bebeklerin göbek ve sırt bölgelerini saran ürünlerdir. Bu özellik mayoların bebeğin tenini güneşten korumak için avantajlıdır. Bebeğiniz daha çok havuz başında ya da sahilde vakit geçiriyorsa güneşin zararlı ışınlarından daha iyi korunması için mayo kullanmak uygun olacaktır. Ama bebeğiniz suda çok fazla vakit geçiriyorsa bu durum giydiği mayonun uzun süre ıslak kalması anlamına gelir ki mayolar vücuda yapışan ürünler olduğu için dezavantajlı olacaktır. Suda çok kalan kız bebeklerinize bikini almanızı öneririz. Çünkü iki parça olan bikiniler çabuk kurur ve bebeğin bel ve karın bölgesinin ıslak kalmasının önüne kız bebek bikini modelleri kullanılarak geçilebilir. 

Little Honey Bunnies’in Kız Bebek Mayo ve Kız Bebek Bikini Modelleri

Tüm çocuk ve bebek kıyafetlerini bulabileceğiniz Little Honey Bunnies’de kız çocuk mayo ve erkek çocuk mayo çeşitlerinin yanında kız bebekler için özel olarak üretilen mayo ve bikini modelleri de mevcut. 3 – 6 ay kız bebek mayoları beyaz, pembe, sarı, siyah ve yeşil renkleri içeren farklı modelleri barındırıyor. 6 aya kadar olan kız bebeklerinize düz renk ve çiçek desenli mayo modellerinin yanında kalpli ve fırfır detaylı mayoları da giydirebilirsiniz. 6 – 9 aylık kız bebeklerde ise annelerin tercihi sıklıkla karpuz desenli bikini, ay çiçek desenli bikini ve tek kollu mayolar oluyor. 9 – 12 aylık kız bebek mayo ve bikinilerinden ise renk skalası mor, mavi, kırmızı ve beyaz ile genişliyor. Ekose ve gökkuşağı desenli bikini çeşitleri ile karpuzlu bikini modellerinin bulunduğu kategoride en çok sevilenler deniz kızı bikini takımları. Deniz kızı desenli mayo ve iki parça halinde tasarlanmış deniz kızı bebek bikini modellerine 12 – 18 ay ve 18 – 24 ay kız bebek mayolarında da rastlamanız mümkün. 1 yaş bebek bikinileri ve 1 yaş üstü kız bebek mayo çeşitlerinde tüm modellere uygun fiyatlarla Littlehoneybunnies.com’dan sahip olabilir, çok sevilen deniz kızı mayosu fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.