Sıralama seçin
42 ss23 - Lila Fitilli Romper
173,05 TL
99,90 TL
61 SSY22 - Sarı Pötikareli Bebe Yaka Bebek Tulum SSY22 - Sarı Pötikareli Bebe Yaka Bebek Tulum (1)
48 SSY22 - Organik Müslin Pembe Bebek Tulum SSY22 - Organik Müslin Pembe Bebek Tulum (1)
42 ss23 - Gülkurusu Fitilli Romper
173,05 TL
99,90 TL
57 FW22 - Pembe Çiçekli Kız Bebek Tulum FW22 - Pembe Çiçekli Kız Bebek Tulum (1)
37 ss20P - Kurdele Detaylı Pembe Romper ss20P - Kurdele Detaylı Pembe Romper (1)
57 FW22 - Mavi Çiçekli Kız Bebek Tulum FW22 - Mavi Çiçekli Kız Bebek Tulum (1)
42 ss23 - Gri Fitilli Romper
173,05 TL
99,90 TL
60 SUM211 - Sarı Ekose Cookie Tulum SUM211 - Sarı Ekose Cookie Tulum (1)
254,53 TL
101,75 TL
61 FW22 - Gökkuşağı İşlemeli Bebek Tulum
66 99999 - Pembe Kalp Desenli Tüllü Romper 99999 - Pembe Kalp Desenli Tüllü Romper (1)
39 ss20P - Pembe Fiyonk Detaylı Romper ss20P - Pembe Fiyonk Detaylı Romper (1)
47 ss20P - Çiçek Detaylı Siyah Romper ss20P - Çiçek Detaylı Siyah Romper (1)
63 SSY22 - Organik Müslin Mint Yeşil Bebek Tulum Tek Parça SSY22 - Organik Müslin Mint Yeşil Bebek Tulum Tek Parça (1)
42 ss23 - Yeşil Fitilli Romper
173,05 TL
99,90 TL
42 ss23 - Sarı Fitilli Romper
173,05 TL
99,90 TL
ss20P - Renkli Romper ss20P - Renkli Romper (1)
179,09 TL
32 ss20P - Beyaz Tshirt Ve Pötikareli Tulum 2'li Takım ss20P - Beyaz Tshirt Ve Pötikareli Tulum 2'li Takım (1)
41 SS212 - Leopar Detaylı Romper SS212 - Leopar Detaylı Romper (1)
173,05 TL
101,75 TL
42 SS212 - Gri Fitilli Romper
173,05 TL
99,90 TL
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.

Kız Bebek Tulum Çeşitleri ve Fiyatları

Kız bebekler için en çok tercih edilen kıyafetlerin başında elbette kız bebek tulum ve kız bebek romper tulumlar gelmektedir. Tasarımı ile bebeklerin rahat edebilecekleri, anneler için de oldukça kullanışlı ürünler olan salopetler, bebekler için rahat olduğu kadar, tamamlayıcı aksesuarları ile beraber görsel açıdan da beğenilen tarz kıyafetlerdendir.

Bebek Salopet ve Romper Tulum arasındaki Fark Nedir?

Özellikle ilk bebeklik dönemleri ve bu dönemi takip eden süreçte kız bebek salopet tulumlar çok fazla tercih edilmeleri ile bilinmektedirler. Kız bebek tulum modelleri ile kız bebek salopet arasındaki tek fark, salopet tulumların, askıları ile beraber önlüklü ve daha bol oluşudur. Little Honey Bunnes kız bebek kıyafetleri içerisinde özel bir yere sahip olan, kız bebek tulum kategorisinde yer alan, kız bebek salopet elbiseler, kız bebek romper tulumlar, annelerin minik yavruları için en ideal seçenekleri olarak sunulmaktadır. Bebeğinizin cildini düşünen organik kumaşlar, aksesuarları ile sunulan ikili ya da üçlü setler ile siz de bebeklerinizin ilk dönemlerinden itibaren tercih edeceğiniz kız bebek salopet tulumları için Little Honey Bunnies’i ziyaret etmelisiniz. Böylece hem modeli hem bebeklerin hassas ciltlerine uygun olarak tercih edilen kumaş kalitesi hem de cazip fiyatları ile birbirinden özel salopet takımlara erişme fırsatını elde edebilirsiniz.

Tulum ve Salopet Hangi Yaş Aralığı İçin Tercih Edilmelidir?

Her yaş grubuna hitap eden salopet ya da romper tulumlar, özellikle bebeklik dönemlerinde annelerin en sık başvurduğu kıyafet seçeneklerindendir. Rahatlığı, sempatik modeli, kullanımı açısından hem annelerin hem bebeklerin rahatlığına yönelik tasarımı ve her mevsim tercih edilebilirliği ile kız bebek kıyafetleri arasında, oldukça ilgi gören bir kıyafet seçeneğidir. İlk doğdukları andan itibaren bir yaşına kadar tercih edebileceğiniz romper ya da salopet kız bebek tulum seçenekleri, Litttle Honey Bunnies’in canlı renk seçimi, cıvıl cıvıl ve hayat dolu desenleri ile minik hanımların dolaplarını süslemektedir.


0 – 3 aylık bebekleriniz için tercih edebileceğiniz işlemeli kiremit salopet tulumlar 9 – 12 aya kadar olan bebekleriniz için tarz bir seçenek oluşturmaktadır. Yine aynı yaş aralığına hitap eden Nakış detaylı fitilli kadife tulum modelleri de bebekliklerinden bir yaşına değin kullanabileceğiniz ürünler arsında yer almaktadır. 3 ay ile 18 ay arasında tercih edebileceğiniz, sarı, lila ve kırmızı renkleriyle tercih edebileceğiniz pötikareli bebe yaka bebek tulumları, 3 aydan 24 aya kadar giydirebileceğiniz sarı çiçek ve şapka takımlı romperler, 3 ay 18 ay aralığında bebekleriniz için papatya desenli ve saç aksesuarı seçeneklerinden saç bandı tamamlayıcıları ile sunulan romperler tercih seçeneklerinizi çeşitlendirmektedir. Daha pek çok seçeneği 0 ay ila 24 ay aralığında tercih edebileceğiniz bebek tulumları için siz de Little Honey Bunnies’i ziyaret etmelisiniz.

Little Honey Bunnies Kız Bebek Tulum Modelleri Nelerdir?

Kız bebek salopet takım seçenekleri arasında, kız bebek yazlık tulum ve kız bebek kışlık tulum olarak farklı ürünleri, her mevsim kullanıma uygun seçenekler yer almaktadır. İnce fitilli kadife kumaştan üretilmiş olan nakış detaylı kadife tulum modeli, kız bebek tavşan tulum, düğme detaylı romperler, 3 aydan 24 aya kadar tercih edilebilir modellerdendir ve gri, lila, beyaz sarı gibi farklı renk seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Salopet kız bebek yazlık modeller ile de cezbedici niteliktedir. Kız bebek şortlu salopet ürünlerinde kurdele askılı çiçekli romperler, farklı ve dikkat çekici desenleri ile tropikal tulum seçeneği, farklı renk seçenekleri ile gökkuşağı tulumları da annelerin minik kızları için tercih ettiği seçeneklerdendir. Bununla beraber sarı ve turuncu çiçekli romperler, puantiyeli uzun kollu pembe tulumlar, farklı renkleriyle eğlenceli bir tasarımı olan kız bebek kozmonot tulum modelleri, kız bebek kadife tulum seçenekleri gibi sayılabilecek daha pek çok modelle kız bebek tulum kategorisindeki tasarımlar görülmeye değer niteliktedir.

Kız Bebek Tulum Modellerde Tercih Edilebilecek Renkler Nelerdir?

Farklı yaş aralıkları ve farklı renklerle tasarlanmış olan salopet modelleri bebeklerin canlı ve meraklı dünyasına uyum sağlayacak nitelikte üretilmiştir. Pötikareli bebe yaka bebek tulum modellerinde lila ve kırmızı renkler, nakış detaylı fitilli kadife bebek tulum ve şapka modellerinde pembe ve kırmızı renkler hâkimken, romperlerde lila, sarı, kahverengi, pudra, hardal, gri, beyaz ve mavi renkler tercih edilmiştir. Lila, gri ve mint yeşili tonları ile kısa kollu romperlerle beraber, gri ve pembe renkli kozmonot tulumlar renk cıvıltısıyla en çok tercih edilen modellerdendir.


Uygun ödeme seçenekleri ile de cazip fırsatlar sunan Littlehoneybunnies.com, annelerin gönül rahatlığı ile minik kızları için tercih edeceği seçenekleri sizlerle paylaşmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.