Sıralama seçin
18 SSY22 - Turuncu Ekoseli Kız Çocuk Tül Elbise SSY22 - Turuncu Ekoseli Kız Çocuk Tül Elbise (1)
18 SSY22 - Sarı Ekoseli Kız Çocuk Tül Elbise SSY22 - Sarı Ekoseli Kız Çocuk Tül Elbise (1)
50 ss23 - Sarı Balerin Tütü Kız Çocuk Elbise ss23 - Sarı Balerin Tütü Kız Çocuk Elbise (1)
50 ss23 - Mavi Balerin Kız Çocuk Tütü Elbise ss23 - Mavi Balerin Kız Çocuk Tütü Elbise (1)
50 ss23 - Beyaz Balerin Tütü Kız Çocuk Elbise ss23 - Beyaz Balerin Tütü Kız Çocuk Elbise (1)
40 FW22 - Kırmızı ve Parıltılı Tek Omuz Organze Elbise FW22 - Kırmızı ve Parıltılı Tek Omuz Organze Elbise (1)
36 ss23 - Lila Cam Organze Parlak Kız Çocuk Elbise ss23 - Lila Cam Organze Parlak Kız Çocuk Elbise (1)
36 SSY22 - Neon Turuncu Cam Organze Parlak Kız Çocuk Elbise SSY22 - Neon Turuncu Cam Organze Parlak Kız Çocuk Elbise (1)
36 SSY22 - Beyaz Kuğu Cam Organze Parlak Kız Çocuk Elbise SSY22 - Beyaz Kuğu Cam Organze Parlak Kız Çocuk Elbise (1)
Toplam 239 ürün görüntüleniyor.

Kız Çocuk Elbiseleri

Çocuk elbise çeşitleri şıklık ve rahatlık için her mevsim tercih edilebilir. Kız çocuk elbise modelleri arasında her yaş grubuna, her mevsime ve her ana uygun seçenekler vardır. Bu sayede farklı zevklere sahip çocuklar, kendilerine uygun bir seçeneği Little Honey Bunnies ürünleri arasında bulabilir. Çocuk elbisesi modelleri rengârenk dokuları ve sevimli görünüşlerinin yanı sıra kaliteli bir yapıya da sahip olmalıdır. Yetişkinlere göre daha hassas yapıda bir vücuda sahip olan çocuklar için kaliteli kumaştan ve sağlığa zararlı boyalar kullanılmadan üretilmiş kız elbiseleri her zaman daha sağlıklı bir seçimdir. Çocuklara göre elbise modellerinin üzerinde onların enerjik dünyalarını yansıtan desenler, figürler yer alır. Meyveler, çiçekler, gökkuşağı ya da sevimli hayvan figürleri; çocuklar için elbise çeşitlerinde rastlayabilecekleriniz arasındadır.

 

Kız Çocuk Elbise Modelleri

En güzel çocuk elbiselerinde; fiyonk, fırfır romper, tül gibi farklı detaylar yer alır. Ürünlerin etek kısmı genellikle pilelidir. Düz bir şekilde inen ve salopet şeklinde olan kız çocuk günlük elbise çeşitleri, ikili takım olarak satışa sunulur. Kız çocuk salopetler, çizgili bir tişörtle beraber ikili bir takım oluşturur. Çocuk giyim elbise seçenekleri arasında romper adı verilen alternatifler de vardır. Romper çeşitleri bacak kısımlarının lastikli olması ve esnek bel dokusu sayesinde bebeklerin rahat etmesini sağlar. Kız çocuk tüllü elbise, çocuğunuzla alışverişe çıktığınızda ya da şık olmanızı gerektirecek bir ortama girdiğinizde iyi bir seçim olabilir. Anne-kız kombinleri oluşturmak isteyenler, kendisine de Little Honey Bunnies kız çocuk elbise modellerine benzer tasarımlar satın alarak uyumlu bir görüntü ortaya çıkarabilir.

 

Kız Çocuk Yazlık Elbiseler

Yaz aylarında beyaz çocuk elbisesi gibi daha açık ya da canlı renkler tercih edilmelidir. Aynı zamanda kumaş seçimi de pamuklu olanlardan yana yapılmalıdır. Kalın ya da sert kumaştan üretilen ürünler, yaz ayları için uygun değildir. Kız çocuk kırmızı elbise, yaz aylarının enerjik yapısına tam anlamıyla uyum sağlar. Kırmızı kız çocuk elbise, ekose ve çiçek desenleri ile bezelidir. Yazlık kız çocuk sarı elbise modelleri, bebe yaka detaylarıyla göze çarpar. Yakalar bazı modellerde göğüs hizasına uzanacak kadar geniş bazılarında ise fırfırlı uç kısımlarına sahiptir.

 

Pembe çocuk elbisesi özellikle tül detaylı olarak üretilir. Kız çocuklarının en sevdiği renklerden olan pembe, kız çocuk kabarık elbise çeşitlerinde sıklıkla kullanılır. Kız çocuk mor limon elbisesi günlük olarak giyilebilir. Sıfır kollu, yarım kollu ya da askılı modeller, yaz aylarını çocuklarınız için daha konforlu kılar. Kırmızı çocuk elbisesi ve çok daha fazla renk alternatifi ile enerjisi hiç dinmeyen bir yaz geçirmek mümkündür.

 

Her Yaşa Uygun Kız Çocuk Elbiseler

8 yaş bayramlık elbiseler ve diğer yaş gruplarına uygun modellerde birbirinden farklı kesimler karşınıza çıkar. 6,7 ve 8 yaş elbise çeşitleri, yetişkin modellerine atıf yapan bir görünüme sahiptir. 7 yaş elbiseler artık okul çağına gelen, belirli bir olgunluğa erişen çocuklarda yetişkinler gibi giyinme ve onları taklit etme eğilimine hitap eden tasarımlar sunar. Bu nedenle 6 yaş elbise ve daha ileri yaş gruplarına hitap eden modellerde yetişkin modasını andıran ürünlerle karşılaşırsınız. Fisto yaka detayı ve pötikare desenleri gibi alternatifler zarif bir şıklığın yansımasıdır. 5 yaş kız elbise çeşitlerinde bebe yaka kullanımı yaygındır. İspanyol etek, pile gibi son derece özel detaylarla özgün bir stil oluşturan ürünleri kullanmaktan çocuğunuz da keyif alır. 4 yaş elbise ve diğer çeşitlerin sırtında ya da göğüs hizasında farklı büyüklüklerde fiyonklar vardır. Biraz daha bebeklik dönemine doğru gittiğinizde ise karşınıza çıkan modellerin sevimlilikleri daha da artar. 3 yaş kız çocuk elbise modellerindeki geniş renk alternatifleri ile her güne özel bir şıklık elde edilebilir.

 

Kız Çocuk Prenses Elbiseleri

Özellikle doğum günü gibi kutlama organizasyonlarında kız çocukları süslenmek ve prensesler gibi görünmek ister. 2 yaş elbise ve diğer çeşitlerde prenseslere yakışır model alternatifleri vardır. Bu modeller kız çocuk düğün elbisesi olarak da kullanılır. Bazı modellerin arkasında kanatlar yer alır. Kollarda, etek kısımlarında kullanılan tüller de prenses elbiselerinin vazgeçilmezidir. Tüllü çocuk elbise çeşitlerinde balon kol, organze kumaş alternatifleri de sizin için iyi bir alternatiftir. Havaların soğuk oduğu dönemlerde ya da açık hava organizasyonlarında kız çocuk uzun kollu elbise prenses modelleri giyilebilir. Bu sayede kış aylarında da doğum günü partilerini, en şık elbise çeşitlerinden birini seçerek yapabilirsiniz. Doğum günlerinde asaletin rengi olan siyah da güzel bir alternatiftir. Kız çocuk siyah elbise; tüllü ve crop seçenekleri ile size sunulur.

 

Kız Çocuk Kışlık Elbise

Kız çocuk kadife elbise kış aylarında en çok tercih edilen kıyafetlerin başında gelir. Günlük kullanımda önden düğmeli modeller içerisine bir bluzla giyilebilir. Bu modellerin cep tasarımları kalp şeklindedir. Kadife mavi çocuk elbise gömlek, jile gibi farklı formlara sahiptir. Kız çocuk yeşil elbisede de aynı alternatiflere rastlamak mümkündür. Littlehoneybunnies.com'a gelerek ürünlerin arasından hemen seçiminizi yaparak en beğendiğiniz elbise için siparişinizi oluşturabilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.