Sıralama seçin
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Erkek Çocuk Mayo

Havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte çocuklar kendilerini sıcak kumlardan serin sulara atmanın hayalini kurarlar. Sadece deniz değil, çocuklar havuzda yapılan aktivitelere de bayılırlar. Arkadaşlarıyla birlikte eğlencenin tadına vardıkları sırada, üstlerine giydikleri kıyafetin çok rahat olması gerekir. Özellikle erkek çocuk mayolarında renkli ve eğlenceli seçenekler tercih edilmektedir. Çocuğunuzun tarzını havuzda ve denizde de göstermesini istiyorsanız Little Honey Bunnies’te yer alan erkek çocuk mayo seçeneklerini inceleyebilirsiniz.


Çocukların ciltleri çok hassastır. Bu nedenle erkek çocuk mayo seçerken UV korumalı erkek çocuk deniz şortu seçeneklerinden tercih etmelisiniz. Çocuk yüzme şortu tercihiniz ile çocuğunuz havuzun ve denizin keyfini doyasıya çıkaracak. Siz de onun eğlenmesini keyifle seyredeceksiniz. Erkek çocuğu mayo modelleri tercihinizi Little Honey Bunnies’ten tercih ettiğinizde aklınız çocuğunuzda kalmayacak.

Erkek Çocuk Mayo Modelleri Nelerdir?

Erkek çocuklarının en sevdiği figürlerden biri dinozor detaylı mayo diğeri köpek balığı mayodur. Çocuklar giydikleri kıyafetlerde bu figürlerin yer almasından çok hoşlanırlar. Erkek çocuk mayo şort modelleri arasında bu figürlerin yer alması çocuğunuz için son derece eğlenceli olacaktır. Little Honey Bunnies’te satılan erkek çocuk yüzme şortu seçenekleri şu şekildedir;    • Balık Detaylı Mavi Şort ve Şapka 2’li Set: Şapka ve şorttan oluşan bu ikili set ile çocuğunuz keyifle yüzmenin keyfini çıkaracak. 6–12 ay, 12–18 ay, 18–24 ay, 2–3 yaş, 3–4 yaş olmak üzere 5 beden seçeneği bulunan bu erkek çocuk deniz mayosu deniz mavisi renk üzerine lacivert desenleri bulunan bir seçenektir.  • Dinazor Detaylı Siyah Şort ve Şapka 2’li Set: Dinazor figürü çocukların en sevdiği karakterlerden biridir. Hatta çocuklar dinazorları o kadar çok severlerki, tüm dinazorların isimlerini ezbere bilirler. Çocuğunuz için üzerinde dinazor figürü bulunan erkek çocuk yüzme mayosu yaz tatili için alınabilecek en güzel seçenektir. Şapka ve şorttan oluşan bu set üzerinde ‘I’m Hungry’ yazmaktadır ve siyah üzerine yeşil dnazor figürü bulunmaktadır. 6–12 ay, 12–18 ay, 18–24 ay, 2–3 yaş, 3–4 yaş olmak üzere 5 beden seçeneği bulunmaktadır.

En Güzel Erkek Mayo Seçenekleri Little Honey Bunnies’te!

Erkek çocuklar için mayo seçeneği arıyorsanız tüm arayışlarınızı bırakabilirsiniz. Hem kaliteli hem uygun fiyatlı hem de çocuklarınızın çok seveceği modelleri Little Honey Bunnies’te bulabilirsiniz. Erkek çocuk mayo fiyatları ve seçenekleri Littlehoneybunnies.com'da.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.