Sıralama seçin
47 SUM211 - Siyah Salopet Takım
193,42 TL
101,75 TL
61 SS212 - Ekose Detaylı Mavi Gömlek Ve Şort 2'li Takım SS212 - Ekose Detaylı Mavi Gömlek Ve Şort 2'li Takım (1)
60 SUM211 - Sarı Ekose Cookie Tulum SUM211 - Sarı Ekose Cookie Tulum (1)
254,53 TL
101,75 TL
47 SUM211 - Yeşil Cepli Tulum SUM211 - Yeşil Cepli Tulum (1)
193,42 TL
101,75 TL
60 SUM21 - Beyaz Gömlek,Kravat Ve Lacivert Şort 2'li Takım SUM21 - Beyaz Gömlek,Kravat Ve Lacivert Şort 2'li Takım (1)
60 SUM21 - Çizgi Desenli Siyah Bluz Ve Kot Şort 2'li Takım SUM21 - Çizgi Desenli Siyah Bluz Ve Kot Şort 2'li Takım (1)
48 SSY22 - Organik Müslin Pembe Bebek Tulum SSY22 - Organik Müslin Pembe Bebek Tulum (1)
63 SSY22 - Organik Müslin Mint Yeşil Bebek Tulum Tek Parça SSY22 - Organik Müslin Mint Yeşil Bebek Tulum Tek Parça (1)
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Erkek Bebek Giyim 

Dünyaya gelişiyle anne ve babasını sevince boğan bebekler, belirli bir yaşa ulaşıncaya kadar son derece hassas bir cilt yapısına sahiptir. Bu nedenle kıyafet seçiminde oldukça özenli davranılması ve onların hassas yapılarına zarar verecek kıyafetlerin kullanımından kaçınılması gerekir. Erkek bebek giyim ürünleri üretimi yapılırken detaylı kumaş ve boya analizleri yapılmalı; bu analizlerden geçemeyen hiçbir ürün satışa sunulmamalıdır. Little Honey Bunnies, bebeklerin cilt yapısına uygun yapıda kumaşlardan üretilen kıyafetleri sizinle buluşturur. İç giyim, erkek bebek yazlık kıyafetler, kışlık parçalar, mayolar ya da özel günlere yönelik üretilen ürünler arasından gönül rahatlığıyla seçiminizi yapabilirsiniz.

Erkek Bebek Kıyafet Çeşitleri

Erkek bebek kıyafet çeşitleri arasında çok fazla alternatifi bir arada bulmanız mümkündür. Eşofman, gömlek, tulum ve şort gibi farklı seçenekler arasından mevsime uygun bir tercih yapılabilir. Tüm modellerde hem rahatlığı hem de şıklığı bulmanız mümkündür. Kolay bir şekilde giyilebilen ve rahatsız etmeden çıkarılabilen erkek bebek giysileri kaliteli yapısıyla da dikkat çeker. Sık sık kirlenen bebek kıyafetleri haliyle sık sık yıkanır. Little Honey Bunnies ürünleri bu sık yıkama sürecinde dayanıklılığıyla ön plana çıkar. Renklerde solma, kumaş çekmesi ya da herhangi bir deformasyon meydana gelmediği için satın aldığınız ürün her zaman ilk günkü kalitesini yansıtır. Erkek bebek elbiselerinde yetişkin modellerine atıf yapanlar olduğu gibi renkli figürler taşıyan seçenekler de vardır. Bazı erkek bebek için kıyafet tasarımlarında bulunan düğme, askı gibi aksesuarlar ürünlere ayrı bir hava katar.

Yeni Doğan Erkek Bebek Kıyafetleri

Yeni doğan bebekler o kadar küçük ve masum bir görünüme sahiptir ki çoğu insan onlara dokunmaktan çekinir. Yeni doğan erkek bebek kıyafetleri arasında en çok tercih edilenlerin başında tulumlar gelir. Yeni doğan erkek bebek tulumları tek parça olması nedeniyle kullanımı son derece rahattır. Tulumların bazılarının bacak aralarında düğmeler bulunur. Bazıları ise çapraz fermuarlı olacak şekilde tasarlanmıştır. Kapüşonlu tavşan kulaklı tulum modelleri şeklindeki detaylar, sevimli bir görüntü ortaya çıkararak tasarıma renk katar.


Hastane çıkışı erkek bebek kıyafetleri ise dünyaya gözlerini yeni açan bir bebeğin ihtiyacı olan zıbın, eldiven, çorap gibi parçalardan oluşur. Bu aşamada özellikle zıbın ihtiyacı fazladır. Erkek bebek zıbınlarında genellikle beyaz renk tercih edilse de ebeveynler gönül rahatlığıyla Little Honey Bunnies markasının renkli yapıdaki zıbınlarını da satın alabilir. Yeni doğan erkek bebek elbiseleri mevsim koşullarına uyumlu olmalıdır. Aşırı kalın ya da ince kıyafetler, çeşitli rahatsızlıklara sebep olabilir.

Erkek Bebek Özel Gün Kıyafeti Çeşitleri

Mevlütlerde, düğünlerde ya da birbirinden farklı özel günlerde bebekleri de son derece şık bir şekilde giydirmek mümkündür. Özel günler için tasarlanan tarz erkek bebek kıyafetlerinde en sevilen modellerin başında papyonlu olanlar gelir. Papyon, yelek, şort ve gömlek takımı şeklinde satılan modeller özel davetler için idealdir. Erkek bebek özel gün kıyafeti olarak askılı şort, papyon ve tişörtten oluşan takımlar seçilebilir. Her biri birbirinden özel olan kıyafetler ile bebekleriniz kendini son derece rahat hisseder ve her an huzurlu olur. Bu modeller erkek bebek dış çekim kıyafetleri olarak da kullanılabilir. 

Erkek Bebek İkili Takımlar

Yeni doğan erkek bebek takımları; şort-tişört, gömlek-pantolon, zıbın-pijama gibi farklı çeşitlerde üretilir. Henüz üç aydan küçük olanlar özellikle evdeyken zıbın ve erkek bebek pijama takımları ile rahatlığın keyfini çıkarabilir. 1 yaş erkek bebek kıyafetlerinde kendi zevkinize göre özel takımlar seçebilirsiniz. Farklı renklerde ve kumaş dokusuna sahip olan kot ve şortlardan meydana gelen 1 yaş erkek bebek takımlarında gömlek yaka ve bisiklet yaka gibi farklı alternatifler bulunur. Çizgili, arabalı, hayvan figürlü ve yazılı modeller; 1 ve 2 yaş erkek bebek kıyafetleri olarak rahatlıkla kullanılabilir. Artık rahatça hareket eden, koşup oynayan çocuklarınız için 2 yaş erkek bebek giyimde biraz daha fazla alternatif arasından kararınızı verebilirsiniz. Çocukluk dönemine doğru hızla yol alan bebeğiniz bu aşamada kendi zevklerini de işin içine katmanızı isteyebilir.

Kışlık Erkek Bebek Kıyafetleri

Kışlık 0 3 ay erkek bebek kıyafetlerinde yünlü ya da kaşıntıya yol açacak kumaşlardan üretilen ürünler kullanılmamalıdır. Markamızın narin dokulu kışlık erkek bebek kıyafetleri ile hem soğukların olumsuz etkilerinden koruma sağlayabilir hem de tarz bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz. 3 aylık erkek bebek kıyafetleri arayışında olanlar, sweatshirtleri de mutlaka incelemelidir. Pamuklu kumaş dokusuna sahip olan bu ürünlerde farklı renk ve model alternatifleri vardır.

Erkek Bebek Pantolonlar

Erkek bebek düğün kıyafeti olarak en çok pantolonlar tercih edilir. Altı ayın üzerinde olan bebekler normal kesim pantolonu rahatlıkla giyebilir. 6 aylık erkek bebek kıyafetleri ya da daha küçük olanların kıyafetlerinde ise pantolon olarak rahat kesimler kullanılmalıdır. Rahat bir kesim için ağ kısmının bir nebze bol olmasında fayda vardır. Böylece bebeğiniz her ortamda rahatça hareket edebilir.

Erkek Bebek Mayo

Erkek bebek mayolar ikili takım halinde satışa sunulur. Şort şeklinde mayosu ve bonesiyle bir bütün halinde olan takımlar, bebeğinizin ilk defa denizle tanışması için iyi bir seçimdir. Baş kısmına tam olarak oturan bone, kulağa su kaçmasını önler. Şort ise çabuk kuruyan yapısıyla bebeğiniz denizden çıktığı anda konfor sağlar. Siz de hemen ürün yelpazemizi inceleyerek bebeğiniz için en doğru seçimleri yapabilir ve kolayca siparişinizi verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.