Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kız Çocuk Abiye Elbiseleri

Çoğunlukla özel zamanlarda ve şık olunması gereken ortamlarda tercih edilen, dikkat çekici ve özel giyim parçaları, abiye kıyafetler olarak tanımlanmaktadır. Her yaş grubu için ayrı niteliklerle tasarlanabilen bu giyim tarzı, şıklığa vurgu yapan, özel zamanların en dikkat çekici kıyafetleridir.

Her yaş için önem taşıyan bu şık kıyafetler, küçük hanımlar için de vazgeçilmez giyim parçalarını oluşturmaktadır. Bu kıyafetler küçük yaş grubu için de doğum günlerinde, düğünlerde, ilk adım ya da diş partilerinde, eğlence toplanmalarında annelerin kız çocuklarına özel, özellikle tercih ettikleri kıyafetlerdir.

Anneler, kızları için kız çocuk abiye modelleri içerisinden, tütülü, straplez, kısa ya da uzun kız bebek etek boylu, tek omuzlu ya da ince kol detayıyla tasarlanmış pek çok tasarımı seçerek, özel günlerde hem şık hem cıvıl cıvıl bir tarz ortaya koymaktadır. Bu özel gün kıyafetleri için annelerin özellikle ve titizlikle tercih edebileceği adres ise çocuk giyiminde birbirinden tarz modelleri sunan Little Honey Bunnies’tir.

Little Honey Bunnes’in çocuklar için abiye kıyafet seçenekleri ile siz de küçük hanımların, özel günlerinde çok daha şık olmalarını sağlayabilirsiniz. Hem rahat hem birbirinden tarz bir görünüme sahip cıvıl cıvıl çocuk abiyeleri için Little Honey Bunnes’in kız çocukları için abiye kıyafet kategorisinde yer alan ürünlerini mutlaka incelemelisiniz.

Çocuklar İçin Abiye Elbise Nasıl Olmalıdır?

Abiye kıyafetler, gündelik kıyafetlere göre daha şık ve daha gösterişli kıyafetlerdir. Bu sebeple çocuk yaş grubu için kız çocuk abiye elbise modelleri tercih edilirken şık olmasıyla beraber, çocuk ruhunu yansıtan çizgilere sahip olmasına da özen gösterilmelidir. Renkleri, modeli, tasarımda kullanılan pul ya da boncuk detayları, kurdeleler gibi hareket katan ayrıcalıklarla tasarlanan kız çocuk abiye elbise seçenekleri, özel günlerde enerjik ruhlarına hitap eden tasarımlar olarak tercih edilmelidirler.

Çocuk abiye kıyafet tercih ederken; kullanılan kumaşın, hassas ciltlerine zarar vermeyen niteliklere sahip olması, renk seçeneklerinin canlı ve özgür ruhlarına hitap etmesi, çocuk ruhunu yansıtan tasarımların tercih edilmesi gibi önemli noktalara dikkat etmek, özel anlarda kızlarınız için oluşturacağınız kıyafet seçeneklerinin niteliğinde belirleyici olacaktır.

Litle Honey Bunnies’in çocuk abiye modelleri içerisinden seçeceğiniz elbiselerde, uzun ya da kısa boy ile tasarlanmış, tek omuz detaylı, balon kol olarak da isimlendirilen kısa, bol ve büzgülü kol kesimleri ile tercihte bulunabilirsiniz. Etek kısımları tütü ile modellenmiş, kurdele ile hareketlilik sunan çocuk abiye elbise modelleri, toka ya da saç bantları ile kombineli olmak üzere pek çok tasarımla hem bebeklik aşamasında olan hem de büyümeye başlayan kız çocuklarınız için tercih edebileceğiiz seçeneklerdir.

Little Honey Bunnies Kız Çocuk Abiye Modelleri Nelerdir?

Pek çok bebek ve çocuk kıyafetlerinde olduğu gibi çocuk abiye kıyafet seçeneklerinde de Little Honey Bunnies’in zengin içeriğini inceleyebilirsiniz. Bu kategoride, dikkat çekici, hem çocuksu hem şık pek çok seçeneğe rastlamanız mümkün. Bu kıyafetler arasında:

Puantiye ile modellenmiş, çift kat tül ile detaylanmış elbiseler, farklı renkler ile çeşitlendirilmiş tek omuz detaylı modeller, sırt kısmında çapraz bantlar ile tasarlanmış janjan organze modeller gibi pek çok çocuk abiye kıyafetlerini tercihleriniz arasında değerlendirebilirsiniz. Ayrıca, balerin abiye elbise modeller, tül kol ve fiyonk detaylı tasarımlar da dikkat çeken ve kız çocuklarınızın zevkle giyeceği seçenekler arasında yer almaktadır.

Çocuk abiye elbiseler içerisinde yer alan, 2 – 3 yaşından itibaren 8 yaşına değin tercih edilebileceğiniz, balon tül kol çocuk abiye uzun modeli, çocukların zevkle giyeceği bir seçenek olarak sunulmaktadır. Bu modelde iç kısmı %100 pamuk olarak tasarlanırken, dış kısmında yoğun tül kullanılmıştır.

Sırt kısmı fermuar detayı ile tasarlandığı gibi düğme ya da çapraz esnek bant detaylı olarak da tasarlanan, kısa kol, balon kol ya da uzun kol modelleri ile üretilmiş kız çocuk abiye elbseleri, hem annelerin hem de kız çocuklarının zevkle tercih edeceği seçenekler arasındadır.

Kız bebekler için de 9 – 10 yaş grubu küçük hanımlar için de çeşitlendirilmiş pek çok abiye kıyafet modelini Little Honey Bunnes’te bulabilirsin. Siz de küçük hanımların özel günlerinde, çok daha tarz ve şık olacağı kıyafet seçenekleri için, vakit kaybetmeden Little Honey Bunnies’in zengin çeşitliliğe sahip ürünlerini değerlendirebilirsiniz.

Little Honey Bunnies Çocuk Abiye Kıyfetlerinde Hangi Renkleri Tercih Edebilirsiniz?

Çocukların hem özgür ruhlarını yansıtan hem de cıvıl cıvıl dünyasına eşlik eden, renkleri ve tasarımları ile kız çocuklarınızın aklını başından alacak abiye elbiseler, annelerin özel günlerde özellikle terih ettiği kıyafetlerdir. Lila, sarı pembe ve saks mavisi gibi ışıl ışıl renklerle çeşitlendirilmiş tek omuz detaylı organze elbise modelleri, beyaz, pudra pembe sırtı çapraz detaylı abiye elbise modelleri renkleri ile hem çocukların hem annelerin zevkle tercih ettiği elbiselerdir.

Zengin renk skalası, farklı yaş gruplarına göre tasarlanan dikkat çekici en özel kıyafetleri, en canlı renkleri ile Little Honey Bunnes kız bebek ve çocuk abiye elbiseleri kategorisi içinde bulabilirsiniz.

Kız Çocuk Abiye Elbise Modelleri Yaş Seçenekleri Nelerdir?

Little Honey Bunnes, bebek ve çocuk yaş grubuna hitap eden pek çok kıyafet seçeneğini sizlerle buluşturmaktadır. Tüm kız çocuk kıyafetlerinde olduğu gibi çocuk abiye kıyafet seçenekleri içerisinde de farklı yaş gruplarına göre tercih edebileceğiniz, farklı beden ve yaş aralığına özel kıyafet seçeneklerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

12 ila 18 aydan itibaren, 9 – 10 yaş aralığındaki kız çocuklarına kadar pek çok yaş grubuna hitap eden ve çok özel bir koleksiyonu sizlere sunan Little Honey Bunnies’te, çocuk ya da bebek abiye modellerini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Bu modeller arsında prenses kol, sırt kısmı fermuarlı ve hassas kumaşı ile Neon sarı cam organze parlak elbise modelini, 12 – 18 ay aralığından itibaren kız bebek abiye elbise kategorisinde bulabileceğiniz gibi 9 – 10 yaş grubu kız çocuklarınız için de aynı modelleri kız çocuk abiye elbise kategorisinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Bu seçenekler içerisinde kız çocuklarınızın zevkle giyebileceği elbise modellerinden bir diğer model de İnci detaylı Quen New Candy kız çocuk elbisedir. Bu model 1 yaş ila 4 yaş aralığında yer alan bebekleriniz için tercih edebileceğiniz bir seçenek olarak sizlere sunulmaktadır. Pembe kanat, kısa kol kız çocuk elbise modeli de yine 1 ila 3 yaş aralığında yer alan minik prensesler için tasarlanmıştır.

Saks mavi tonu ile tek omuz detaylı elbise, pudra ve parıltılı, omzu tül organze elbise modelleri, kırmızı ve parıltılı tek omuz organze elbise seçenekleri, Barbie kız çocuk balerin tütü elbise gibi modeller, 1 yaşından 10 yaş aralığına kadar, farklı renkleri ile tercih edebileceğiniz kız çocuk abiye elbise modelleri arasındadır.

Tek omuzlu ve balon kol tasarımlı, dış kısmı organze tül, iç kısmı pamuk astarlı olan kırık beyaz parıltılı organze elbise modeli de yine bebek abiye elbise seçenekleri arsında tercih edebileceğiniz bir diğer modeldir.

Little Honey Bunnies, çocuk abiye elbise kategorisinde, 1 yaş bebek abiye elbise seçeneklerinden, 2 yaş bebek abiyeleri gibi 10 yaşa kadar pek çok kız çocuk abiye elbise modelini bulabilir, inceleyebilirsiniz.

Çocuk Abiye Elbiseleri Fiyat Aralığı Nedir?

Farklı yaş gruplarına yönelik tasarlanmış, çocuk ruhunu yansıtırken, şık bir estetiği de sunan, en canlı renklerle çeşitlendirilmiş, birbirinden şık, kız bebek elbiseleri, Little Honey Bunnies kalitesi ve uygun fiyatlandırmaları ile sizlere sunulmaktadır.

Little Honey Bunnies’te, kız çocuk abiye fiyatlandırmaları ile hem bütçenize dost alışverişler yapabilir hem de küçük hanımların zevkine hitap eden tasarımları zevkle tercih edebilirsiniz. Özel günleri daha dikkat çekici kılan, uygun fiyat bandında satışa sunulan bebek abiye modelleri için siz de Little Honey Bunnies’in ürün seçeneklerini mutlaka incelemelisiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.