Sort
Total of 2 products are displayed.

Erkek Bebek Mayo Modelleri

Denize ya da havuza girerken bebeklerinizin suda rahat etmelerini sağlamak için diğer deniz malzemelerinin yanında en önemli ürün kız ve erkek bebek mayo modelleridir. Bebeklerin suya girmesini sağlamak için kullanılan bebek mayoları erkek ve kız çocukları için farklı modellerde üretilmektedir. Erkek bebek deniz mayosu çeşitleri şortlu ve slip modellerin yanında takım olarak da edinilebilmektedir.

 

Erkek bebek mayo takımı çeşitleri mutlaka şapka da içerir ve şapka sayesinde bebeklerinizin güneşten korunması olanaklı hale gelir. Bebek mayo takımlarının dışında en çok tercih edilen modeller erkek bebek köpek balığı desenli mayo ve erkek bebek dinazor desenli mayo modelleridir. Çok kullanışlı ve rahat olan bu modeller ile çocuğunuz suda rahatça hareket edebilir ve sudan çıktığında sorun yaşamaz.

 

Erkek Bebekler İçin Mayo Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Erkek bebek mayo modelleri arasında seçim yaparken öncelikli kriteriniz bebeğinizin yaşı olmalıdır. Zira bebeğiniz bir yaşının altında ise 12 aya kadar olan mayoları tercih etmeniz gerekir. 1 yaş erkek bebek mayoları ve 2 yaş erkek bebek mayosu modelleri de esneyen bir kumaş yapısına sahip olsalar da bebeğin yaş grubu dikkate alınarak seçilmelidir. Fakat bu seçimde yaş tek kriter değildir. Bebeğiniz yaşına göre daha minyon ya da daha gelişmiş olabilir. Burada diğer tüm bebek kıyafetlerinde olduğu gibi mayolarda da beden ölçüleri devreye girer.

 

Bebeğinizin bedenine ve yaşına göre seçenekleri daralttıktan sonra mayonun kolay giyilebilmesine ve ıslandıktan sonra çıkarılırken pratik kullanım sağlamasına dikkat edin. Ayrıca bebek mayosunun çabuk kuruyabilen kumaşlardan üretilmiş olmasını da atlamayın. Bebeklerin cildi çok hassas olduğu için bebeğin tenini güneşten koruyan mayoları almaya özen gösterin. Bunun için güneş ışınlarını yansıtan açık ve canlı renkli ürünleri tercih etmeniz doğru olacaktır. Çocuğunuza giydireceğiniz mayo kolay temizlenen ve leke tutmayan malzemelerden yapılmalı ve erkek çocukların anatomisi düşünülerek mayo seçimi yapılmalıdır.

 

Erkek bebekler için mayo seçiminde mutlaka gözetmeniz gereken nokta ise sağlığa zararlı maddeler içermeyen ürünleri satın almanızdır. Tüm bu kriterler doğrultusunda Littlehoneybunnies.com’un erkek bebek mayosu çeşitlerine göz atabilirsiniz.

 

 

 

Prepared by  T-Soft E-Commerce.