Sort
18 SSY22 - Turuncu Ekoseli Kız Çocuk Tül Elbise SSY22 - Turuncu Ekoseli Kız Çocuk Tül Elbise (1)
18 SSY22 - Sarı Ekoseli Kız Çocuk Tül Elbise SSY22 - Sarı Ekoseli Kız Çocuk Tül Elbise (1)
50 ss23 - Sarı Balerin Tütü Kız Çocuk Elbise ss23 - Sarı Balerin Tütü Kız Çocuk Elbise (1)
50 ss23 - Mavi Balerin Kız Çocuk Tütü Elbise ss23 - Mavi Balerin Kız Çocuk Tütü Elbise (1)
50 ss23 - Beyaz Balerin Tütü Kız Çocuk Elbise ss23 - Beyaz Balerin Tütü Kız Çocuk Elbise (1)
36 ss23 - Lila Cam Organze Parlak Kız Çocuk Elbise ss23 - Lila Cam Organze Parlak Kız Çocuk Elbise (1)
36 SSY22 - Neon Turuncu Cam Organze Parlak Kız Çocuk Elbise SSY22 - Neon Turuncu Cam Organze Parlak Kız Çocuk Elbise (1)
36 SSY22 - Beyaz Kuğu Cam Organze Parlak Kız Çocuk Elbise SSY22 - Beyaz Kuğu Cam Organze Parlak Kız Çocuk Elbise (1)
Total of 247 products are displayed.

Kız Bebek Elbiseleri

Kız bebekler için en vazgeçilmez kıyafetler arasında slopetler, şort takımlar, etekler gelirken son zamanlarda bu kıyafetlerle beraber en çok tercih edileni kız bebek elbise modelleridir. Elbiseler rahat kullanımı, tiril tiril havası ve konforlu kullanımı ile hem çocukların hem de annelerin vazgeçilmez kıyafet parçaları arasında yer almaktadır.


Little Honey Bunnies kız bebek elbise modelleri, kız bebek tütü elbise, kız bebek prenses elbise, kız bebek yazlık elbise gibi farklı kategoriler ile annelerin, kızları için tercih edebileceği seçeneklerle sunulmaktadır. Little Honey Bunnies, kız bebek elbise modelleri, hem kumaş dokusu hem renk seçimleri ile tüm annelerin gönül rahatlığı ile tercih edebileceği fırsatları sizlerle buluşturmaktadır. Minik hanımların zevkle ve severek giyeceği elbise modelleri günün her anında, düğün, parti, doğum günü gibi tüm özel günlerde tercih edilebilecek nitelikte ürünlerden oluşmaktadır.


Kız bebek ürünleri özenle seçilen, cıvıl cıvıl kıyafetlerdendir. Gün içerisinde annelerin özenle seçtikleri bebek kıyafetleri, konu özel günlere geldiğinde çok daha özenle seçilen kıyafetlere dönüşmektedir. Özellikle doğum günlerinde daha bir özenle seçilen kıyafetler, hem minik kız çocuklarımızı daha gösterişli göstermekte hem de tam bir prenses gibi görünmelerini sağlamaktadır. Little Honey Bunnies tüm özel günlere özgü kıyafet tasarımları ile bebeğinizin ve sizin en güzel anlarınızı zevkli tasarım kıyafetleri ile süslemektedir.

Kız Bebek Doğum Günü Elbise Modelleri Nelerdir?

İnci detaylı Quen New Candy, Sarı somon, pembe ve beyaz renklerdeki çeşitleri ile kelebek detaylı elbiseleri, kız bebek doğum günü elbisesi olarak değerlendirilebilecek tasarımlardandır. Bu modellerden özellikle inci detaylı quen candy modeli, rengiyle, tasarımıyla 1 yaş ile 4 yaş kız çocuklarının zevkle giyeceği tasarımlardandır. Kız bebek 1 yaş elbise koleksiyonlarından eteği tütülü kelebek detaylı elbise modeli; somon, sarı ve beyaz renklerle sunulurken 2 yaş kız bebekler için de kullanılabilir ölçülerdedir. Kız bebek parti elbisesi modelleri olarak tercih edilebilecek bu modellere ek olarak masal kısa kol ya da uzun kol kız çocuk elbise modelleri, çizgi detaylı pembe ya da turuncu tül elbise modelleri 6 aydan 3 yaşa kadar tercih edilebilecek olan modeller arasındadır. Little Honey Bunnies’in kız bebek süslü elbise modelleri, annelerin kız çocukları için seve seve giydireceği modellerdendir. Kız bebek tütü elbise modelleri özellikle doğum günleri, düğünler, mevlit törenleri gibi zamanlarda da giyilebilecek tasarımlardandır.

Abiye Kız Bebek Elbise Modelleri Önerileri Nelerdir?

Kelebek detayı ile kız bebek uzun kollu elbise seçeneği gibi, sarı puantiye yaka elbise kız bebek düğün elbisesi modeli de özel günlerde tercih edilebilir. Kız bebek abiye modelleri arasında sayabileceğimiz fuşya ve sarı rengi ile dikkat çeken balon kol fiyonklu kısa kol elbise modelleri, yine Little Honey Bunnies aksesuarları arasından tercih edilebilecek olan tatlı süslü prenses taç ya da çiçekli taç aksesuarlarından birisi ile tamamlanabilir ve minik prensesleri katıldığı düğünün gözdesi haline getirir. Askılı sarı ya da pembe tül elbise, 3 aydan 3 yaşa kadar kız bebekler için tercih edilebilir, kız bebek tüllü elbise modellerindendir.


Doğduğu aydan itibaren, 1 yaş kız bebekler için tercih edilebilecek olan çiçekli beyaz fırfırlı tulum, 6 aydan 18 aya kadar tercih edilebilir olan sarı fiyonk detaylı tül elbise, 9 aydan 3 yaşa kadar tercih edilebilecek olan sarı papatya detaylı tül elbise, kelebek kanat detaylı ve eteği tütülü elbise modelleri, özellikle mevlüt törenlerinde bebekleriniz için tercih edebileceğiniz kız bebek mevlüt elbisesi modellerindendir.

Kız Bebek Günlük Elbise Modelleri Nelerdir?

Little Honey Bunnies’te pek çok model elbiseye ulaşma fırsatınız mümkün. 18 aydan 7 yaşa kadar giydirebileceğiniz dantel detaylı renkli çiçekli elbise, şapkası ile ikili set olarak sunulan sarı çiçek desenli elbise, yine şapka ile beraber ikili takım olarak tercih edebileceğiniz puantiyeli elbise, 9 aydan tutun da 2 yaş kız bebek elbise seçeneğine kadar tercih edilerek hem baharda hem de yaz mevsimine hitap eden kıyafetlerdendir. Kız bebek yazlık elbise modelleri arasından tercihte bulunabileceğiniz kirazlı bebek elbisesi, karpuz detaylı sarı yaka elbise, ananas sarı elbise ve çanta, kız bebek kırmızı çiçek detaylı elbise, şapkası ile beraber takım halinde sunulan papatya detaylı pembe elbise, yazın pırıltısı ile beraber bebeklerinize çok yakışacak seçeneklerdendir. Çanta ya da şapka ile ikili olarak satışa sunulan elbise modelleri, kız bebek bayramlık elbise olarak tercih edilebilecek diğer seçeneklerdendir.


Kız bebek ikili takım kategorisinde ise annelerin, kızları için gönül rahatlığı ile tercih edebileceği modellerden biridir. Kız bebek elbise kategorisindeki elbiselerden, şık ve canlı rengiyle lila rengi kadife simli elbise, ince fitilli kadife kırmızı düğmeli elbise, masal uzun kol kız çocuk elbise gibi pek çok seçeneği tercih edebilirsiniz.

Kız Bebek Elbise Modelleri Fiyatları Nedir?

Bebeklerin hassasiyeti göz önünde bulundurularak tasarlanan kız bebek kıyafet seçeneklerinde annelerin hassasiyeti ve bebeklerin hassas cilt dokusu dikkate alınarak üretim sağlanmıştır. Kaliteli ve canlı, renk skalasının genişliği gibi pek çok avantajla sizlere sunduğu kıyafet seçeneklerinde fiyat olarak da oldukça cazip teklifler sunmaktadır. Ödeme kolaylığı, taksit imkânı, uygun fiyatlandırmaları ile Littlehoneybunnies.com, kızlarınız için vazgeçemeyeceğiniz tasarımları sizlerle buluşturmaktadır.

 

 

Prepared by  T-Soft E-Commerce.