Sort
64 AW21 - Düğme Detaylı Bordo Çorap AW21 - Düğme Detaylı Bordo Çorap (1)
109.89 TL
79.90 TL
50 SS21 - Lila Çizgili Beyaz Çorap
50 S21 - Yeşil Kare Desenli Çorap S21 - Yeşil Kare Desenli Çorap (1)
129.90 TL
49.90 TL
67 FW22 - Noel Baba Çocuk Çorap
30.45 TL
10.08 TL
17 ACCESSORY - Mini Çiçek Desenli Tül Çorap ACCESSORY - Mini Çiçek Desenli Tül Çorap (1)
44 ACCESSORY - Yeşil Dantel Detaylı Tül Çorap ACCESSORY - Yeşil Dantel Detaylı Tül Çorap (1)
57 SUM211 - Lavanta Desenli Tül Çorap
57 SUM211 - Çizgili Tül Çorap
71.19 TL
30.45 TL
38 AW21 - Düğme Detaylı Hardal Çorap AW21 - Düğme Detaylı Hardal Çorap (1)
58 AW21 - Mavi Fırfırlı Çorap AW21 - Mavi Fırfırlı Çorap (1)
48.77 TL
20.27 TL
129.90 TL
59.90 TL
99.90 TL
49.90 TL
99.90 TL
49.90 TL
99.90 TL
49.90 TL
Total of 27 products are displayed.

Kız Bebek Çorap Modelleri

Bebeklerin doğdukları andan itibaren sıkı giydirilmesi gerekir çünkü henüz dünyanın sıcaklık değişimleri onlar için yenidir. Özellikle ayaklarından soğuk almaması son derece önemlidir. Bunun için bebek çorap modelleri kullanılır. Kız bebek çorap modelleri genellikle ayakları ve bilek bölgesini sarar ve ısı kaybını önler. Evde nispeten daha ince kız bebek çorap modelleri tercih edilebilirken dış ortamda daha kalın olanlara yönelmek en doğrusudur.

Farklı uzunluklara ve ip kalınlıklarına sahip olan kız bebek çorap modellerinin ortak amacı bebeğinizin ayak konforunu maksimize etmektir. Çoraplar, makine ve el örgüsü olmak üzere iki şekilde imal edilirler. Hızlı bir üretim sağlamasından dolayı makine örgüsü daha çok tercih edilir. Her iki durumda da Little Honey Bunnies üzerinde yer alan ürünlerin tamamı cilt dostudur ve alerjen içermezler. Bu nedenle bebeğinize güvenle giydirebilirsiniz.

Kız Bebek Çoraplarının Özellikleri

Çorapların özellikleri kullanılan malzemeye ve hangi mevsim için üretildiklerine göre değişkenlik gösterir. Kız bebek çorap fiyatları da çorabın sahip olduğu özelliklere göre değişir. Soğuk ortamlarda ayağı sıcak tutma amacıyla üretilmiş yün çorap modelleri son derece kullanışlıdır. Bebeğinizi soğuğa karşı etkili bir şekilde muhafaza ederek soğuk almasını önler. Yazınsa ince kız çocuk çorap modelleri kullanılabilir. Ayrıca yaz aylarında bebek babet çorap tercih edilebilecek diğer alternatiftir. Gelişen teknoloji sayesinde farklı özelliklere sahip kız çocuk diz altı çorap modelleri üretilerek kullanıma sunulur.  

Farklı desen ve renk seçenekleriyle üretilen kız çocuk çorap modelleri kullanım alanına göre özelleşir. Açık renk çoraplar daha çok spor giyimlerin altına yakışırken koyu renge sahip çoraplar ise koyu renkli kıyafetlerin altında hoş durur. Çoraplar farklı renklerde üretildiği gibi aynı zamanda farklı desenlere de sahip olabilir.

Kare-üçgen ve yuvarlak desenli çoraplar en bilinen modeller olmakla birlikte resimli modeller de yaygındır. Özellikle çizgi karakterlerin resimleri olan çoraplar bebeklerin ve kız çocuklarının favorilerinden birisidir. Bunun yanı sıra kız bebek kıyafeti ve kız çocuk kıyafetlerinin tatlılığına tatlılık katan kokoş bebek çorapları son dönemin en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alır. Little Honey Bunnies, sizlere onlarca farklı çorap modelini uygun fiyatla sunar. Dilediğinizi seçerek sipariş verebilir ve ürününüze kısa zamanda kavuşabilirsiniz.

Kız Bebek Çoraplarıyla Etkileyici Kombinler

Kız çocuklarının en belirgin özelliklerinden birisi hangi yaşta olurlarsa olsunlar süslerine düşkün olmalarıdır. Özellikle algılarının kesin bir şekilde açık olduğu yaşlara geldiğinde kombin denemeleri yapmaya başlarlar. Bu kombin denemelerinin olmazsa olmazlarından birisi ise çoraplardır. Çorapların genel görünümle uyuşmadığı durumlarda kombin hepten kötü sayılır.

Çocuğunuzun bebek olduğu dönemlerde bebek diz altı çorap tercih edebilirsiniz. Hareketli bebeğinizin bir yerlere sürtünerek ya da ellerini kullanarak bu çorap modelini çıkartması oldukça zordur. Kış kombinlerinizde ise bebek havlu çorap modellerinin farklı renklerine yönelebilirsiniz. Bu çoraplar soğuktan korumak noktasında da iyi bir performans sergiler. Yaz kombilerinin vazgeçilmezi ise bebek babet çorap seçenekleridir. Ayağın terlemesini önleyen bebek babet çorap aynı zamanda yeteli korumayı da sağlar. Kız çocuk çorap fiyatları ise hangi çorapları tercih ettiğinize göre değişkenlik gösterir.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.