Sort
20 SSY22 - Limon Desenli Müslin Crop Bluz ve Pantolon 2'li Takım SSY22 - Limon Desenli Müslin Crop Bluz ve Pantolon 2'li Takım (1)
58 FW21 - Fuşya Jogger Pantolon Çocuk Eşofman Alt FW21 - Fuşya Jogger Pantolon Çocuk Eşofman Alt (1)
60 FWT22 - Çizgili Yüksek Bel Füme Çocuk Pantolon
58 FW21 - Jogger Pantolon Çocuk Eşofman Alt Sarı FW21 - Jogger Pantolon Çocuk Eşofman Alt Sarı (1)
Total of 4 products are displayed.

Kız Bebek Pantolon Modelleri

Kız bebeklerinizin rahat etmesi için onlara pantolon giydirmek ideal bir seçimdir. Daha çok erkek bebek giyim de tercih edilen pantolonlar aslında kız bebeklerin de konforunu yükseltecek ürünlerdir. Kız bebek pantolon modelleri bebeğin üşümesini önler ve vücudun alt kısmını sardığı için avantajlıdır. Fakat kız bebekleriniz için pantolon alırken ölçülerine, kesimlerinin bebeğinizin bedenine uygun olup olmadığına ve kumaş özelliklerine dikkat etmeniz şarttır. Ayrıca mevsime göre bir seçim yapmanız da bebeğiniz rahatlığı ve sağlığı açıcından büyük önem taşır. Bebek pantolonlarında bebeğinizin yaşı da kriter olarak alınmalıdır. Çünkü bebekler çok hızlı gelişir. 0 – 6 aylık kız bebek pantolonları 6 – 9 aylık ya da 9 – 12 aylık ve 1 ila 2 yaş arasındaki pantolon ölçülerinden ciddi şekilde farklılık gösterir. Dolayısıyla bebeğinizin büyüme hızı da pantolon seçiminde belirleyicidir.


Bebeğinize en uygun ve kaliteli kumaşlardan üretilen kız bebek pantolon modellerini ise Little Honey Bunnies’ta bulabilirsiniz.

Little Honey Bunnies Kız Bebek Pantolonlarının Özellikleri

Little Honey Bunnies’ın kız bebek pantolon çeşitleri her mevsime uygun olarak belirli kumaşlardan üretilir ve bebeğin içinde rahat etmesinin yanında kışın üşümemesi, yazın ise terlememesi adına bu ürünler farklı kalınlıklara sahiptir. Kız bebek kışlık pantolon çeşitlerinde genellikle kalın dokunmuş jean kumaş ya da kadife kullanılır. Kız bebek kadife pantolon modelleri soğuk kış aylarında ve sonbaharda tercih edilirken kız bebek bol paça pantolon çeşitleri pamuklu oldukları için her mevsim bebeklere giydirilebilir. Kız bebek jean pantolonlar gibi pamuklu kumaşlardan üretilen düz kesim pantolon modelleri ile sweatshirt pantolonlar ve eşofman altları da %100 kotondur. Tamamen pamuklu olan ve 0 ila 2 yaş aralığındaki her kız bebeğin giyebileceği Little Honey Bunnies kız bebek pantolonları bebeğinizin hem sağlıklı olmasının hem de şık gözükmesinin anahtarı olmayı başarıyor.


Little Honey Bunnies’ın kız bebek jean pantolonları mavi ve lacivert renklerde iken doğanın renkleri sarı ve yeşil renkler de koleksiyonda yer buluyor. Ayrıca kız bebeklere çok yakışan mor ve beyaz renk pantolonları da Little Honey Bunnies’ta bulabilirsiniz. Tek tek ya da takım halinde satın alabileceğiniz Littlehoneybunnies.com kız bebek pantolon fiyatları da her bütçeye uygun.

 

 

 

Prepared by  T-Soft E-Commerce.