Sort
44 ss20P - Fiyonk Kurdele Detaylı Mavi Şapka ss20P - Fiyonk Kurdele Detaylı Mavi Şapka (1)
47 ss20P - Çiçek Detaylı Mavi Şapka ss20P - Çiçek Detaylı Mavi Şapka (1)
38 ss20P - Kulaklı Gri Şapka ss20P - Kulaklı Gri Şapka (1)
159.90 TL
99.90 TL
33 SS212 - Siyah Puantiyeli Beyaz Şapka SS212 - Siyah Puantiyeli Beyaz Şapka (1)
46 ss20P - Pembe Şapka ss20P - Pembe Şapka (1)
132.31 TL
71.19 TL
Total of 11 products are displayed.

Kız ve Erkek Bebek Şapkaları

Bebekler doğdukları andan itibaren ilgi odağıdır ve özel bir bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu bakımdan sonra dikkat edilmesi gerekenler ise giyimleri ve giyimlerini tamamlayan aksesuarlarıdır. Şapkalar ise giyimi tamamlayan en önemli aksesuardır.

Mevsimler, hammaddesi, renkleri ve tarzlarıyla birbirinden farklı özelliklere sahip olan şapkalar, kız bebek giyim ve erkek bebek giyime özel olarak üretilirler. Kız ve erkek bebek şapka modelleri olarak iki kategoriye ayrılan şapkalar, farklı kullanım alanlarına sahiptirler. Kız bebek şapka modelleri arasında seçim yaparken mevsimin özellikleri hangi alanda kullanılacağı düşünülerek tercih yapılmalıdır. Kız bebek şapka fiyatları şapkanın üretildiği maddeye, örgü olup olmadığına göre değişkenlik gösterebilir. Erkek bebek şapka modelleri için de aynı durum geçerlidir.

Çocukların başının üşümesini önleyen ve sıcak tutan erkek bebek şapka fiyatları her bütçeye uygundur. Yetişkinlerde olduğu gibi kışlık ve yazlık olarak ayrılan şapka modellerin üretiminde dikkat edilen ilk şey konfordur. Bu nedenle yazlık bebek şapkaları modellerinin büyük bir çoğunluğu, hava alabilecek şekilde geliştirilir. Böylelikle yaz aylarını daha çekilmez hale getiren terleme sorunsalı çözülür.

Kış aylarına özel olarak geliştirilen erkek bebek bere modellerinde ise ısının muhafaza edilmesine yönelik malzeme kullanılır. Bu sayede bebeğin kış aylarında dışarı çıkabilmesinin önü açılırken vücudunun ısı kaybetmesi de engellenir. Bebek bere modelleri, farklı renk seçenekleriyle üretilir ve tüm kış kombinasyonlarını tamamlayabilir.

Farklı Tasarımlara Sahip Kız-Erkek Şapka Modelleri

Bebek şapkaları birbirinden farklı şekillere sahip olarak üretilirler. Görsel açıdan zenginlik yaratan erkek ve kız şapka modelleri üretilirken ekstra hassasiyet gösterilir ve alerjen içermezler. Fiyonk, ponpon, kulaklı, hayvan şekillerinde, kasket, meyve desenli, tül ve resimli seçenekleriyle birlikte Little Honey Bunnies ziyaretçilerinin beğenisine sunulan şapka modellerinden bebeğinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Bebek şapkası modelleri üretilirken sevimliliklerine sevimlilik katacak renkler kullanılır. Dilerseniz siyah ve beyaz gibi birçok kombinle sorunsuz bir şekilde uyum sağlayabilecek ana renklere yönelebilir ya da ara renklerden birisini tercih edebilirsiniz.

İlgi Çekici Şapka Modelleri

Şapka seçerken onlarca farklı seçenek ve tasarım arasından karar vermek gerekir. Burada önemli olan doğru şapkayı seçebilmektir ki bunun içinde bebeğinizin yaşını dikkate almanız gerekir. Kız bebek bere modelleri arasında tercih yaparken 3-6 aylık bebeklerde yumuşak ve rahatsızlık vermekten uzak modelleri tercih etmeniz en doğrusudur. Bu dönemde alacağınız kız bebek bere modellerinde önceliğiniz görsellikten ziyade konfor olmalıdır. Bundan sonraki dönemde ise tavşanlı bebek şapkası modelleri gibi görselliği önde olan modellere yönelebilirsiniz.

Bebek hasır şapka modelleri ise yaz ayları için en ideal ürünlerdir. Bebeğiniz 2 yaşına geldikten sonra ise şapka seçim sürecine onunda katılmasında fayda var. İki yaş dönemi bebek gelişiminde son derece kritik bir dönemdir ve bebeğiniz, sizin seçeceğiniz bir şapkayı kullanmayı reddedebilir. Bu nedenle seçim sürecine onu da dâhil etmek ilişkinizi güçlendirebileceği gibi hangi modelleri tercih ettiği konusunda da size fikir verebilir. Little Honey Bunnies üzerinde yer alan şapka modelleri arasından birlikte tercih yapabilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.