Sort
47 SUM211 - Yeşil Cepli Tulum SUM211 - Yeşil Cepli Tulum (1)
193.42 TL
101.75 TL
47 SUM211 - Siyah Salopet Takım
193.42 TL
101.75 TL
60 SUM211 - Sarı Ekose Cookie Tulum SUM211 - Sarı Ekose Cookie Tulum (1)
254.53 TL
101.75 TL
48 SSY22 - Organik Müslin Pembe Bebek Tulum SSY22 - Organik Müslin Pembe Bebek Tulum (1)
63 SSY22 - Organik Müslin Mint Yeşil Bebek Tulum Tek Parça SSY22 - Organik Müslin Mint Yeşil Bebek Tulum Tek Parça (1)
Total of 5 products are displayed.

Erkek Bebek Tulum Modelleri

Bebekler dünyaya gelmeden önce ebeveynler bebekleri için her şeyi düşünmeye başlarlar. Bebek odaları ile bebeğin kullanacağı tüm eşyaların yanında özellikle bebek kıyafetleri anne ve babaların ilk seçtikleri ürünler olmaktadır. Bebek giyim ürünleri içinde en çok tercih edilenleri ise kız ve erkek bebek salopet çeşitleri ile tulum modelleridir. Kız ve erkek bebek tulum modelleri bebeğinizin en çok kullanacağı ve içinde rahat edeceği kıyafetler oldukları için annelerin favorisi olmaktadır.

 

Neden Bebek Tulum Modellerini Tercih Etmeliyim?

Bebek kıyafetleri içinde anne ve babaların ilk tercihi tulumlar oluyor. Bu sevimli ve konforlu ürünlerin çokça tercih edilmesinin nedenlerinden bir rahatlıktır. Kız ve erkek bebek salopet çeşitleri ve tulum modelleri bebeğinizi omuzlarından bacaklarına kadar tüm gövdesini sardığı için bebek ne kadar hareket ederse etsin açılmaz. Bu da ciddi bir avantajdır. Çünkü bebeğinizin üstü açılmayacağı için tulum içinde hem rahat hareket edecek hem de üşütmeyecektir. Tulumlar bebeğin belinin açılmasını mutlaka önler. Ama ayaklı tulumlar bebeğinizin ayaklarını da sardığından sağlık açısından özellikle kış aylarında kullanımı oldukça güvenli ve pratik ürünlerdir.

 

Bebeklerin beden ısısını muhafaza etmek ve soğuk almalarını önlemek adına ergonomik ürünler olan bebek tulumları özellikle zıbın benzeri modellerinde alttan çıtçıtlara sahiptir. Bu çıtçıtlı yapı sayesinde bebeğin altını değiştirmek çok kolaydır. Alttan açılmayan tulum ve salopetler ise askıları dolayısıyla üstten açılarak kolayca çıkarılabildiği için tercih edilir.  

 

Kız ve Erkek Bebek Tulumu Çeşitleri

Bebekler için kıyafet seçimi çok önemlidir. Çünkü bebeklerin cildi çok hassastır ve bebekler hava değişimlerinden ve ortamın ısısından çok çabuk etkilenirler. Bu nedenle bebeklerin soğuk almasını engelleyecek, altlarını değiştirmek ve kıyafetlerini yenilemek için pratik kullanım sunan ve bebek hareket ettiğinde rahat olmasını sağlayan giyim ürünleri tercih edilmelidir. Tüm bu kriterleri sağlayan bebek kıyafetleri, kız ve erkek bebek tulum modelleri olmaktadır.

 

Bebek tulumları öncelikle bebeğin cinsiyetine göre çeşitlenir. Kız ve erkek bebekler aynı model tulum, zıbın ve salopetleri giyebilirken kız ve erkek bebekler için ayrı ayrı üretilen modeller de piyasada bulunmaktadır. Ayrıca kız ve erkek bebek kışlık tulum çeşitleri ile yine kız ve erkek bebek yazlık tulum modelleri de bu ürünlerin mevsimlere göre seçilen kumaşlar baz alındığında ayrı bir sınıflamayı karşımıza çıkarır.

 

Bebek tulumlarında kollu modellerin yanında ayakları da içine alan çeşitler mevcuttur. Ayrıca salopet denilen askılı modeller de annelerin pratik bulduğu bebek tulumlarından biridir. Bu modellerin yanında kız ve erkek bebek bahçıvan tulum çeşitleri ile zıbınlar gibi alttan açılan ve böylece bez değiştirme konusunda kolaylık sağlayan modeller de bulunmaktadır.

 

Little Honey Bunnies Erkek Bebek Tulum Modelleri

Bebeğinizin ilk doğduğu günden itibaren kullanmaktan vazgeçemeyeceğiniz en pratik ve en rahat bebek kıyafetleri tulumlardır. Ama bebeğiniz için seçeceğiniz her materyal gibi bu ürünleri de kaliteli ve sağlıklı materyallerden üretim yapan, güvenilir markalardan edinmeye özen göstermek istersiniz. Bunun için Little Honey Bunnies erkek bebek tulum çeşitlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Erkek bebeğinizin kaç aylık olduğuna göre Little Honey Bunnies erkek bebek salopet ve tulum modellerinden bebeğinize ve zevklerinize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

 

Little Honey Bunnies 0 – 6 Aylık Erkek Bebek Tulumları

0 – 6 aylık erkek bebek tulum modellerinde şapka da içeren ikili takım erkek bebek tavşanlı tulum çeşitlerini seçebilirsiniz. Tamamen pamuktan üretilen bu takımlarda tavşan desenli beyaz ve mint yeşili renk seçenekleri bulunuyor. Önden fermuarları tulumlarda ise mavi renk tavşan kulaklı model mevcut. 0 – 6 ayın içindeki bebeklerinize ayrıca salopet çeşitleri ile beyaz denizci tulumlarına da göz atabilirsiniz.

 

Little Honey Bunnies 6 – 12 Aylık Erkek Bebek Tulumları

6 – 12 aylık erkek bebekler için Little Honey en güzel ve en rahat erkek bebek salopet tulum çeşitleri ile erkek bebek bahçıvan tulumları sizlere sunuyor. Erkek bebek şort tulum, erkek bebek romper ve erkek bebek kısa kollu tulum modellerinde kareli ve desenli çeşitlerin yanında farklı birçok renk seçeneği bulunuyor. Özellikle annelerin tercihi sarı cepli erkek bebek tulumları oluyor.

 

Little Honey Bunnies 12 – 24 Aylık Erkek Bebek Tulumları

Çarpıcı ve pastel renklerin bulunduğu Little Honey Bunnies 12 – 24 aylık erkek bebek salopet modelleri içinde favori karpuz desenli çeşitler. Bebeğinize yaz aylarında rahatlıkla giydirebileceğiniz erkek bebek yazlık salopet modellerinde kısa kollular da yerini alıyor. Erkek bebek kışlık salopet çeşitlerinde ise kadife kumaştan üretilen ürünler de var. Erkek bebek kadife salopet modellerinden sonra en sevilenleri erkek bebek mavi tavşanlı tulum ile erkek bebek yeşil cepli tulum çeşitleri oluyor.

 

Little Honey Bunnies 2 – 4 Yaş Erkek Bebek Tulumları

2 yaş üzeri erkek bebekleriniz için de tulum modelleri ile salopetleri Little Honey Bunnies’den edinebilirsiniz. Bu kategoride erkek bebek şortlu salopet ve erkek bebek kadife tulum çeşitlerini de bulmanız mümkün. Kırmızı, sarı, mavi renklerin yanında erkek bebek siyah tulum modelleri de 2 – 4 yaş tulumlarında sizleri bekliyor.

 

Littlehoneybunnies.com’un tüm erkek bebek tulum fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olup bebeğinize en uygun ürünü belirleyerek siparişini sitemizden verebilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.